Luna radí od úterý do čtvrtka

V úterý ve 12:28 nastává 3. čtvrť Měsíce a Lví brána je v samotném vrcholu. Věnujte pozornost svým vnitřním vjemům: co vaše tělo, emoce a duch potřebují v této intenzivní době znovusladění? Pokud vám připadá život v určitých okamžicích divný a neusedající, vydržte. Pokud jsou vaše emoce silné a máte pocit, že s vámi vlny pohazují bez přestání, udělejte si čas naslouchat těmto pocitům a dovolte jim plně vstoupit do vašeho vědomí. Nepotlačujte je a nerozptylujte svou pozornost. V tomto intenzivním období musí energie vystoupit a upřímnost je nezbytná – k sobě a druhým.

Ráno vstanete čilí díky Merkuru. Slunce a Jupiter do úterního poledne zvyšuje nesoudnost. Po poledni ohlídejte těkavost lunární čtvrti. V podvečer Mars doplní vitalitu. S Měsícem v Býku si poradíte se vším.

Skvěle uvaříte, snadno uklidíte, zvládnete drobné opravy a najdete si čas pro své sbírky a záliby. Můžete si vyrobit extrakt z bylinky třezalky. Objednejte se na modeláž nehtů nebo ke kadeřnici na nový účes, vše dopadne skvěle. Pleť pročistěte bylinnou napářkou a peelingovým mlékem. Poté vmasírujte výživné krémy (pokožka je teď suchá, přesto špatně přijímá živiny). Omezte kosmetické zásahy. Za Býka bývá optimální termín pro zušlechťování, ale v počínající 4. lunární čtvrti se kůže špatně hojí.

Ve středu v 15:05 Měsíc vstupuje do Blíženců. Po půlnoci vás Uran a Venuše doslova vytrhnou ze sna. Během dne si užijte usměvavost a povídavost Merkuru a Jupiteru, dopoledne podtrženou vnímavost Neptunu, po poledni přízní Pluta. Napětí šíje uvolněte prohřívající masáží s oreganovým balzámem či šípkovým olejem. Zároveň procvičte krční obratle a ramena. Nepřepínejte hlasivky, ať neochraptíte. Při krčních infekcí, které teď díky klimatizacím vznikají velice často, cucejte stroužek česneku jako bonbon (nekousat) a na krk aplikujte studené zábaly. Kůži spálenou sluncem ošetřete třezalkovým olejem nebo potřete šťávou z rozříznutého listu aloe.

Zalíbíte se ve smyslných, a přitom jemných tónech růžové, žluté, oranžové a svěží zelené. Dobře se slaďte a dbejte na harmonii detailu s celkem. Do aromalampy kápněte esence něžných květin (violka, akácie) nebo hřejivou majoránku a oregano. Za přítele si zvolte láskyplný růženín, stabilní chryzokol nebo karneol poskytující zázemí, který prospívá i v těhotenství.

Přihnojte záhony a stromy, starejte se o půdu a kompost. Sušte bylinky na koření (majoránka, libeček, tymián, bazalka), déle si uchovají vůni. Můžete se pustit doma i do menších stavebních úprav.

Ve čtvrtek upovídaný a těkavý Měsíc v Blížencích nevydrží chvíli v klidu. Zavítejte do družné společnosti, seznamujte se se zajímavými lidmi, navazujte známosti, třeba potkáte toho pravého 😉. Debatujte a sjednávejte nové projekty. Důležité věci si zapisujte, ta zatracená zapomnětlivost je v tomto období opravdu velká, tak ať můžete sliby i dodržovat. Určitě neseďte sami doma a nenuďte se. Celý den buďte opatrní v citové sféře, protože Venuše s Uranem stále zvyšují bolavost, urážlivost a vztahovačnost. Večer nevěřte všemu, co slyšíte. Merkur je strašně užvaněný a zvyšuje stres.

Vyřiďte si všechnu korespondenci a telefonáty. Zkontrolujte zásoby cukru, zavařovací sezóna je v plném proudu. Zabavíte se nákupy v tržnicích, kde zkuste usmlouvat výhodnější cenu, ostatně Blížence to strašně baví.

Dbejte na klidné a pravidelné stravování, blíženecká Luna by ráda jedla v poklusu. Připravte drožďovou polévku s noky, zeleninová rizota a černý rybíz se šlehačkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související