Luna radí – pondělí až čtvrtek

Pečujte o stabilitu a nadhled, protože do pondělního odpoledne Merkur a Uran silně zvyšují stres a zkratovité jednání. dodržujte pitný režim. Je-li horko, vypijte minimálně 3 litry tekutin. Činnost ledvin a močových cest podpořte nálevem z vláken kvetoucí kukuřice nebo chutným mateřídouškovým čajem. Na sluncem spálenou kůži aplikujte chladivý extrakt z aloe vera. Pokrmy lákavě naaranžujte a ozdobte je čerstvými bylinkami či kvítky sedmikrásky. Nabídněte kari rýži promíchanou zeleným hráškem, bude krásně barevná. Chuťově zaujmete ananasovým salátem s celerem a sýrem. Jako zlatý hřeb podávejte šlehačkové dorty.

Připravte rodinu na váš delší pobyt v koupelně a zušlechťujte se (za lunárních Vah se to vždy vyplatí). Aplikujte výživné pleťové napářky, zábaly a masky. Vlasy přelijte nálevem břízy a nehty koupejte v silném odvaru kopru. Tělo ošetřete kokosovým olejem (chrání i proti slunečním paprskům). Objednejte se na barvení vlasů, permanentní make-up a masáž obličeje.

V úterý vstupuje Měsíc v 18:55 do Štíra, ráno budete svěží díky Merkuru. Odpoledne si vychutnejte láskyplnou něhu Venuše (nejlépe v náručí své lásky). V podvečer se stáhněte – Pluto manipuluje a dělá naschvály. Oblékněte se do harmonicky sladěných tónů zelené, modré, tyrkysové, fialkové a růžové. Do aromalampy kápněte silici psychosomatické růže, palmy růžové, růžového dřeva, kanangy či ylang-ylangu. Doplňte chladivý grapefruit či stimulující mátu. Z kamenů zvolte safír pro čistotu mysli, fluorit pro celkovou harmonizaci a nefrit pro zklidnění.

Ve středu v 0:07 nastává 1. čtvrť Luny. Podmanivá a magnetická Luna ve Štíru k sobě přitahuje podobné. Proto škrtněte černé myšlenky a nikoho nepopichujte, ať nejste nemile překvapeni zpětnou reakcí. Naladíte-li se do růžova, můžete se radovat z přátelských dnů a romantických večerů. Využijte štíří intuice k nalezení vhodného řešení osobních problémů. Je optimální doba k návštěvě léčitelů a kartářek. Po půlnoci lunární čtvrť narušuje pokojný spánek. Ráno se s chutí pusťte do práce, Saturn vás podpoří cílevědomostí. Po poledni si naplánujte sport či fyzickou práci a využijte tak akční energie Marsu. Večer ohlídejte nesoustředěnost Jupiteru. Snadno zvládnete všechny činnosti, které vyžadují přesnost a trpělivost. Poradíte si i se zastaralými skvrnami na oděvech, koberci a nábytku.

Ve čtvrtek během dne se těšte na komunikativní a vnímavou atmosféru danou merkurem a Venuší, ale počítejte i s možnou zbrklostí a přecitlivělostí (především pozdě večer). Po poledni zvyšte koncentraci, jinak budete dělat zbytečné chyby kvůli nervozitě a zkratovistosti Uranu. Večer si vychutnejte vnímavost a něhu Neptunu. Neostýchejte se a oblékněte si drze vyzývavou, ale zajímavou kombinaci červenočerné a oranžovočerné. Zaujměte tajuplnou černou i vnímavou modrošedou. Z kamenů je vhodné společenské tygří oko, posilující záhněda nebo ukotvující turmalín. Zalijte kytičky na zahradě i doma. Sázejte a řízkujte, rostlinky budou prospívat a získají odolnost (Štír je mimořádně plodný). Sbírejte květy a listy bylin (třezalka, světlík).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

NerthusNerthus

Pro staré Germány byla Nerthus zosobněním Matky Země. Římský historik Tacitus popisuje, jak na jeden den v roce tato bohyně opouští posvátný háj na ostrově, kde žije, a projíždí se