Luna radí – středa 12.7.

Ve středu odpoledne se radujte z usměvavé atmosféry. Pod dohledem Slunce vám vše půjde snáz. V podvečer ohlídejte zbrklost a zkratovitost Uranu. Příjemně se nalaďte v koupeli s růžovým olejem. Pokud partnera nepřesvědčíte, aby vám namasíroval šíji, navštivte profesionály a v jejich péči relaxujte. Pustíte-li se do nějakého zásahu na pokožce (vytržení chloupků, vymáčknutí boláčků), musíte poté pleť důsledně ošetřit. Špatně se hojí, i když zákroky jsou nyní méně bolavé (Měsíc se blíží k Novu).

Zajímavost:

Kůži před slunečními paprsky chrání Betakaroten, důležitý provitamin, který omezuje následky ultrafialového záření. Brání škodlivému působení volných radikálů, přispívá k regeneraci pleti a blahodárně působí na zrak. (Betakaroten je třeba užívat 2 týdny před vstupem na ostré slunce). Sluneční spálení ochlazuje a hojí aloe – rozříznutý list se přikládá dužinou na kůži. Obdobně působí netřesk a šťovík.

Horkost odejme i obklad z jogurtu či tvarohu (optimálně s esencí levandule) a olejový extrakt či chlazený odvar z třezalky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

BazalkaBazalka

BAZALKA (Ocimu, angl. Basil) je známou bylinou, jejíž využití je dáno především kuchyní a kuchyňskou magií. Historie využití bazalky je velmi stará, téměř 5000 let.Je velmi silně propojena s magií