Luna radí v neděli

V neděli ve 13:04 hodin vstupuje Měsíc do Štíra.

Odpoledne si užívejte celkovou pohodu darovanou stabilním Saturnem. V podvečer zpozorněte. Mars sice zvyšuje vitalitu, ale svádí i k hádkám.

Pečujte o sebe! V neděli využijte efektivní působení rostoucí Luny ve Váhách a aplikujte výživné pleťové masky, vlasové zábaly, posilující koupele nehtů a další zkrášlovací procedury. Obličej přes den osvěžte růžovou vodou (24 hodin ve vodě louhovat okvětní plátky růže) a ošetřete arganovým olejem či hyaluronovým sérem (výrazně hydratuje a regeneruje).

Pečujte i o kytičky, zejména o růže, pokvetou ještě zářivěji. Ovoce sklízejte pouze pro okamžitou potřebu. Věnujte se estetice zahrady. Kopejte kořeny bylin (kostival, sadec).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

IðunnIðunn

Iðunn je bohyně věčného mládí. Její jméno znamená Ta, která omlazuje. Je zobrazována jako panenská (ve smyslu nevinnosti, nikoliv nezkušenosti) bohyně, oděná do zlatých barev a ozdobená květy, která se

DurgaDurga

Když se Durga, jejíž jméno se překládá jako Neporazitelná nebo Nepřístupná, vynořila z posvátných vod řeky Gangy, byla její duše obdařena fyzickou formu stvořenou hned několika bohy. Její tvář stvořil