Luna radí v pondělí 7.8.

V pondělí v 8:24 vstupuje Měsíc do Býka. Něžný a pohodový měsíc v Býku si umí vychutnat krásu. Miluje hudbu a přírodu, obdivuje zručnost předků a rád tráví čas v kruhu svých blízkých. Dopřejte si i vy posezení s kamarády, grilujte, popíjejte kvalitní víno, zpívejte a bavte se. Navštivte hrady a zámky, řemeslnická tržiště nebo sběratelské bazary. Nezapomeňte si tam koupit nějakou maličkost pro radost. Od pondělního večera buďte opatrní v oblasti citů, protože Venuše a Uran zesilují náladovost, vztahovačnost a urážlivost. Ráno počítejte s naschvály Pluta. Večer se těšte na pohodu hlídanou zodpovědným Saturnem.

Neberte si za vzor požitkářského Býka a nepřejídejte se! Pochutnejte si na čemkoliv, jen pamatujte, že přílišné množství tučné, masité, sladké a moučné stravy ztěžuje trávení. Zažívání podpořte čajem ze šalvěje, máty, tymiánu nebo mateřídoušky (přinese i dobrou psychickou kondici).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

MorríganMorrígan

Morrígan je irská bohyně spojovaná zejména s rozdmýcháváním bitvy, ale také s osudem a světem mrtvých. Patří k Túatha Dé Danann, lidu bohyně Danu, poslední rase, která obývala Irsko před

HelHel

Hel je bohyní smrti a strážkyní podsvětí. Její jméno znamená “Skryté” a odkazuje na souvislost s podsvětím a mrtvými, pohřbenými pod zemí. Je nejstarším potomkem boha Lokiho a obryně Angrbody.