Luna radí – víkend 21.7. – 23.7.

Pojďme se společně podívat, co nám Luna přináší za poselství tento víkend.

S Lunou v Panně totiž půjde práce dobře od ruky a velice snadno. Klidně se můžete pustit i do těch nejprotivnějších činností. Myslete také na relaxaci. Delší procházkou prospějete své fyzické kondici, a navíc potěšíte i své domácí mazlíčky. Děti vezměte na koníčky nebo do zoo. Méně kritizujte, víc chvalte a povzbuďte sebevědomí svých nejbližších.

V pátek večer se těšte na příjemné a usměvavé ovzduší, které přináší Jupiter (rozdává i štěstí). Nešetřete mýdly a šampony s citrusovou vůní, ať jste čistí, svěží a voňaví. Oblékejte se do citronově zelené nebo zlatavě béžové. Tmavou zelenou odložte, léto je doba radosti. Doplňte čistou bílou. Vybírejte esence, které čistí vzduch: eukalypt, kafr, šalvěj. S běžným úklidem budete hotovi raz dva. Zvládnete vyprat, převléct povlečení, navařit a úsporně nakoupit. Rozdělte práci mezi členy rodiny a pak se společně vydejte na procházku.

Buďte opatrní a počítejte s tím, že až do sobotního dopoledne přetrvává nepříjemná a výbušná atmosféra udržovaná Marsem a Saturnem (nejvýrazněji působil dnes ráno). Navíc Slunce a Pluto pro oba dny podporují nesoudnost, depresivnost a podsouvají negativní situace. Na příznivější dobu odložte veškerá důležitá jednání a rozhodnutí. Dbejte na kvalitu a hygienu stravy, ať nepřiděláváte střevům starosti. Jejich regeneraci podpořte kombuchou.

V neděli vstupuje v 3:50 Slunce do Lva a v 7:54 vstupuje Měsíc do Vah. Mírumilovný Měsíc ve Vahách nesnáší hádky a hledá klidnou společnost. Navštivte výstavy umění, jděte do divadla a na koncerty. Naplánujte si s partnerem výlet na hrady a zámky nebo se projděte rozkvetlými parky. Večer besedujte s přáteli o věcech zcela nepodstatných, popíjejte kvalitní víno a naplno si užívejte příjemné okamžiky. V neděli po půlnoci Neptun roznáší lítostivé sny. Tentokrát se nevyplatí vstávat brzy. Pluto podpoří vaše aktivity příznivými okolnostmi. Navíc si užijete usměvavou a optimistickou náladu Slunce. Pečujte o kytičky, zejména o růže (patří pod Váhy), odmění se vám nádhernými květy. Sázejte, přesazujte, řízkujte. Daří se i zelenině. Zvelebte své zahradní posezení pro odpočinek.

Zajímavost:

Ezoterika vzhled plodů a jejich podobu s tělesnými orgány uznává za signál, k čemu je příslušná potrava užitečná. Například rajče má čtyři komory a je červené podobně jako srdce; hrozen vína visí ve shluku, který mívá tvar srdce, a každý hrozen vypadá jako krevní buňka. Výzkum prokazuje, že konzumace jednoho a více rajčat snižuje o 30% náchylnost ke kardiovaskulárním chorobám (i k riziku rakoviny). Pro srdce jsou prospěšnější výrobky z rajčat (protlak, kečup, lečo) než čerstvé plody. Výzkumy rovněž potvrzují vitalizující účinky vína pro srdce a cévy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

KletbaKletba

NENÍ KLETBA JAKO KLETBA U každého druhého dotazu zjišťuji, že slovo “kletba” je natolik rozšířeno, že lidé nabyli pocitu, že cokoli horšího v jejich životech znamená, že jsou prokleti a