Luna radí

V pondělí v 1:29 Měsíc vstupuje do Vodnáře. Rebelantský měsíc ve Vodnáři i ve školním roce překypuje energií. Proto pro sebe i pro děti připravte nějaký zajímavý program a dobře se pobavte. Snižte nároky na menší ratolesti. Nechejte jim volnost, jen ohlídejte, ať se kvůli bláznivým nápadům nezraní. Drzosti adolescentů velkoryse přehlížejte, ale dejte si pozor, abyste jim něco nevytkli neprávem.

Těšte se! Plánujte společné chvíle s partnery a milostné schůzky, protože přátelství energetického Marsu a vnímavé Venuše zvyšuje příjemné jiskření mezi muži a ženami. Během dne si užívejte povídavé, činorodé a optimistické klima, které udržují Merkur a Jupiter (ovlivní zábavu i pracovní záležitosti). Pečujte o studny, vyčistěte vodní nádrže a bazény. Sbírejte květy měsíčku na extrakt a bylinky čistící krev a klidnící nervy (šalvěj, řepík, rakytník) – Měsíc se blíží k Úplňku.

V úterý dopoledne přibrzděte, neboť Mars je na přecitlivělou Venuši příliš akční a ta pak má slzy na krajíčku. Odpoledne nepodlehněte nervozitě a zbrklosti. Bylinnou napářkou pročistěte pleť a ošetřete ji výživnými krémy. S náročnějšími kosmetickými zásahy a procedurami se raději svěřte do péče odborníků (vodnářská Luna postrádá trpělivost). Doma si po osvěžující koupeli s lemongrasovým olejem, který zlepšuje koncentraci, namasírujte lýtka kaštanovým extraktem a pak odpočívejte s nohama nahoře. V oblečení zdůrazněte osobní styl a ostré kombinace. Modrou, žlutou, bílou a černou ozvláštněte kovovým leskem. Nervozitu zmírněte esencí šalvěje (klidní i hyperaktivní děti, při delším vdechování působí euforicky). Dále volte lemongras, eukalyptus a borovici. Z kamenů preferujte univerzální křišťál, očistný bledě modrý safír a přemýšlivý dumortierit.

Ve středu ve 2:18 hodin Měsíc vstupuje do Ryb. Snivá a chápavá Luna v Rybách ve vibračním dosahu Úplňku výrazně zvyšuje vnímavost a intuici. Využijte romantické ladění pro toulky ve dvou.
Projděte se v zámeckých parcích a historických zákoutích. Zastavte se u říčních jezů a nechte vodu odnést vaše starosti. S přáteli poseďte u ohýnku, pozorujte hvězdy a povídejte si o tajemstvích vesmíru. Těšte se z akčního a láskyplného ovzduší udržovaného Marsem a Venuší. Přitažlivost obou pohlaví je zvýšena, tak plánujte rande a společný čas s partnery /skvěle bude i s přáteli). Pečujte o vyváženou psychickou kondici, budete se hned cítit lépe. Lymfatický systém oživte koupelí se solí.

Nohy si promasírujte kostivalovou tinkturou nebo třezalkovým olejem. Déle se věnujte chodidlům a u bolestivých míst se chvíli zdržte. Prospějete tím regeneraci cév, zvýšení imunity celého organismu a podpoříte činnost vnitřních orgánů.

Ve čtvrtek po půlnoci spokojeně spěte pod dohledem Jupiteru. Ráno si ohlídejte, co komu říkáte, a prověřte informace, neboť Merkur zesiluje stres a svádí ke žvanivosti i lžím.

Odpoledne se radujte ze svěží atmosféry dané uranem. Večer si vychutnejte něhu Neptunu a šťastné okolnosti darované Plutem. Je třeba dát pozor na zkratkovitost Venuše a Uranu. Kytičkám poskytněte hojnost vody, výživu a pochvalu. Věnujte se tvořivé činnosti. Šijte bylinné polštářky, vyrábějte potpourri (na dovonění suchých bylin použijte vonné esence). Sklízejte ovoce a zeleninu pouze pro okamžitou spotřebu (rychle se kazí). Zalévejte a hnojte. Sbírejte květy, listy a plody léčivek (světlík, přeslička, fenykl, rakytník, šípky).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

BeltainBeltain

Beltain je jedním z nejoblíbenějších svátků novodobého Kola roku. V moderním pohanství se obvykle slaví v noci z 30. dubna na 1. května. Tento datum však není přesnou historickou rekonstrukcí