Magické klíče

ke Covenu Chrámu bohyně Estäry

Hledáte svět, který je utkán z kouzelných vláken samotné magie? Svět, kde můžete být sami sebou? Svět, kde budete obklopeni přátelstvím, souzněním a podporou?

Možná máte pocit, že takové čarovné místo nikde není. Že není slučitelné se všední realitou. Že může existovat jen v pohádkách. 

My tvrdíme, že existovat může. Místo, kde je možné cokoliv… cokoliv, co si dovolíme, aby se stalo a manifestovalo. Možná takový svět zatím nevznikl, ale to není překážka. My si ho totiž můžeme sami vytvořit!

Pojďte tedy s námi utkat novou vrstvu reality. Nechme společně vzniknout místu, kde můžeme najít stejně smýšlející přátele. Vyčarujme si svět, kde můžeme sdílet naše běžné i magické starosti. Prostor plný nekonečného potenciálu, kde můžeme naplno a svobodně být čarodějkami a čaroději. 

Pomocí Magických klíčů, které vám vkládáme do ruky, otevřete bránu do Covenu Chrámu Bohyně Estäry. Zde, za závojem, který dělí svět všednodennosti od světa magie a kouzel, najdeme náš vlastní Avalon. Místo, které zvnějšku vypadá běžně, ale jeho pravou podstatu poznají jen ti, kdo se odhodlají projít vrstvou husté mlhy. 

Co vás čeká, pokud vezmete Magické klíče do svých rukou, abyste jimi odemkli svůj přístup do našeho Covenu

Přístup do členské sekce, kde pro vás máme pravidelnou dávku magie. Tříměsíční pobyt mezi čarodějkami a čaroději Covenu vám poskytne:  

 • 1 x webinář na sezónní téma (začínáme létem a svátky spojenými s Letním slunovratem)
 • 1 x živé setkání na platformě Zoom, kde si u kávy popovídáme o všem, co vás zajímá
 • 1 x živý rituál sdílený online přes platformu Zoom (materiály dostanete předem, samotný rituál probíhá v živém přenosu, kterého se můžete aktivně účastnit)

Každý měsíc vás navíc čeká:

 • 1 x vedené audio meditace/ relaxace (záznam)
 • 1 x kalendárium na celý měsíc
 • 1 x výklad z karet či run

Každý týden pro vás máme pravidelný obsah: 

 • Pondělí – Luna radí i čaruje na celý týden
 • Středa – domácí a kuchyňská magie
 • Pátek – magické pátky (kouzla, tipy, rituály)

Dále vám Magické klíče dají čarovnou moc: 

 • ovlivnit téma podcastů
 • nahlédnout do střípků ze života čarodějek (a vidět věci, které nesdílíme veřejně) 
 • sdílet s námi vše, co vás zajímá, těší i trápí

Kolik vás budou Magické klíče ke vstupu do Covenu stát?

Tříměsíční pobyt v Covenu si odemknete za 1 488 Kč. Tato cena je platná POUZE pro ty, kteří se připojí ke členství na období od 1.června do 31.srpna 2024. V případě prodloužení členství (na další tříměsíční cykly) vám tuto cenu GARANTUJEME PO CELOU DOBU VAŠEHO ČLENSTVÍ. Zatímco noví členové od září budou již odemykat svůj svět za cenu vyšší, pro vás cena zůstává neměnná (platí pouze v případě, že členství nepřerušíte a budete v něm pokračovat v dalších cyklech)

 

FAQ

Jak se můžu připojit? 

Své Magické klíče ke Covenu Chrámu bohyně Estäry najdete zde.

Do kdy a jak mám za Magické klíče zaplatit? 

Platba za tříměsíční členství činí 1 488 Kč a je splatná předem. Magické klíče pro vstup do Covenu (tedy přístupová hesla) obdržíte buď 1. června nebo v případě pozdější platby zaúčtované později než 1. června, dostanete přístup ihned po zaúčtování vaší platby.  

Mohu se přihlásit později než 1. června? 

Můžete se přidat kdykoliv v průběhu. Bez ohledu na to, kdy se připojíte, čerpáte vždy členství na celou sezónu. Sezóna začíná vždy k jasně danému datu (v případě léta 1.června). Pokud se tedy přidáte na první sezónu například v červenci, čerpáte členství na sezónu léto, což je červen až srpen, nikoli na tři po sobě jdoucí měsíce od července. 

Pokud se připojím později než 1. června, budu mít k dispozici celý obsah? 

Vše, co v našem Covenu zveřejníme, vám je k dispozici po celou dobu vašeho členství, a to se samozřejmě týká veškerého obsahu, který byl publikován před vaším příchodem. Výjimkou je “káva s čarodějkami” a živý rituál – tyto akce se budou konat online a nebudeme z nich pořizovat záznam. Oproti tomu webináře najdete v členské sekci všechny zpětně za záznamu. 

Jakou formou budou probíhat webináře? 

Webináře vždy zveřejníme v průběhu prvního měsíce sezóny, tedy letní webinář v červnu, podzimní v září a tak dále. Webináře jsou předtočené a najdete je vždy v členské sekci, kde si je můžete pustit kdykoliv v průběhu svého členství. 

Jak budou probíhat setkání “na kávě s čarodějkami”? 

Povídání u kávy vážně i nevážně nad magickými tématy proběhne poprvé v červenci, a to jako online setkání na platformě Zoom. Toto povídání proběhne živě, budete mít během něj možnost klást otázky nebo sdílet cokoliv, co právě děláte, čím se zabýváte a co vás těší. Ze setkání z důvodu zachování intimní atmosféry nebude pořizován záznam. 

Jak budou probíhat rituály?

Na první společný rituál se můžete těšit již v srpnu. Předem dostanete instrukce a seznam pomůcek. Na samotný rituál se pak společně sejdeme na Zoom vysílání, kde se rituálu můžete aktivně zúčastnit (anebo zůstat pasivními pozorovateli, pokud je to pro vás komfortnější). Z rituálu nebude pořizován záznam. Textové materiály k rituálu dostanou ale i ti, kteří se vysílání nebudou moci zúčastnit.

Proč je členství pouze na tři měsíce? Budete nabízet i členství na měsíc?

Tříměsíční délka členství má dva dobré důvody. Tím prvním je obsah, který je strukturovaný tak, abyste během tří na sebe navazujících měsíců získali nejen možnost se něco naučit, ale také se s námi setkat a užít si kromě povídání i společný rituál. Témata webinářů i rituálů vždy ladí k dané sezóně a jsou koncipována tak, aby byla v souladu s cyklem roku a fázemi přírody kolem nás. 

Druhým důvodem je bezpečné prostředí. Coven Chrámu Bohyně Estäry má být místem, kde je nám spolu dobře, místem, kde se máme možnost poznat blíže a sdílet spolu zážitky, které veřejně nepublikujeme. Coven má být naším místem podpory, místem, kde se setkáváme jako přátelé a časem i takovou naší magickou rodinou. Proto nestojíme o ty, kteří se k nám přijdou podívat jen ze zvědavosti, a po chvíli nahlížení zase odejdou, aniž bychom vlastně věděli, kdo jsou. Pokud si potřebujete ověřit, zda nám náš obsah a styl sedí, sledujte nás na sociálních sítích, podívejte se na některý webinář zdarma nebo se zaposlouchejte do našeho podcastu. Tam nás poznáte natolik, že sami zhodnotíte, zda chcete trávit čas v naší společnosti.

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)