Magické tipy: ochranné koupele

O magických koupelích a jejich očistné moci jsme se už zmiňovali. Koupele jsou však nejen jednoduchým, a přitom efektivním nástrojem očisty, lze je s úspěchem použít také za účelem osobní ochrany nebo dokonce i ochrany předmětů.

Nepodceňujte jejich sílu jen proto, že nevyžadují složitou přípravu nebo na první pohled nevypadají příliš exoticky!

Dnes se podíváme na několik tipů, jak si pro sebe takovou ochrannou koupel připravit. Na použité magické návody nebudete potřebovat žádné exotické suroviny, ale vystačíte si s tím, co najdete běžně doma v kuchyni.

Do koupele je ideální použít vodu z přírodního zdroje, ale nic se nestane, pokud použijete kohoutkovou vodu jako pro běžnou koupel. Pamatujte jen, že účelem magické koupele není vyšampónovat si hlavu a vydrbat tělo lufou, jedná se o magický úkon, takže se při koupeli nezaměřujte na mytí těla, ale na vizualizaci, kterou podpoříte svůj záměr. Přidat lze samozřejmě i vhodné zaříkadlo, které podpoří ochrannou funkci koupele.

Pro ochranu rituálních nástrojů:
Do misky vložte majoránku, mátu peprnou, rozmarýn a šalvěj. Zalijte je vroucí vodou a připravte z nich tímto způsobem silný nálev. Nálevem postříkejte předměty, které chcete ochránit, nebo přidejte přecezenou vychladlou tekutinu do rozprašovače a aplikujte podle potřeby.

Ochranná koupel s bazalkou:
Toto kouzlo odpuzuje zlovolnou magii namířenou proti vám, napravuje poškozenou auru a pomáhá vytvořit osobní ochranný štít.
Připravte si silný nálev zalitím čerstvých listů bazalky vroucí vodou. Po vychladnutí listy sceďte a listy vyhoďte.

Misku s bazalkovou vodou přeneste do lázně. Postavte se nazí do vany. Do nálevu ponořte čistou bílou látku (kapesník nebo malý ručník) a pohybem směrem dolů a ven očistěte své tělo.

Opakujte denně po dobu devíti dnů. Dejte si pozor, aby vám i po deváté koupeli zbyla nějaká voda na dně misky. Po poslední koupeli tuto vodu prudce vylijte ze dveří.

Pokud to není možné, vylijte tekutinu do hrnce naplněného hlínou. Odneste ji z domu a okamžitě ji zlikvidujte, nejlépe na křižovatce.
Ochranná koupel s hřebíčkem:

Hřebíček je mocný ochranný prostředek, který je obzvláště prospěšný pro posílení osobní síly a aury před verbálním, emocionálním nebo dokonce fyzickým konfliktem. Jsou také mimořádně voňavý a bohužel také mimořádně dráždivý pro kůži, s jeho použitím tedy buďte opatrní.

Pro ochrannou koupel s hřebíčkem existuje více možností.
Přidejte esenciální olej z hřebíčku nebo rozdrcený hřebíček do oleje a vmasírujte do vlasů, abyste vyzařovali jeho vůni. Přidejte několik kapek esenciálního oleje nebo mletého či nadrceného hřebíčku do vody na oplachování prádla, aby vaše oblečení bylo prostoupeno vůní.

Samotná koupel je však mnohem účinnější, takže pokud vám hřebíček neirituje pokožku, můžete přelít půl čajové lžičky mletého hřebíčku dvěma šálky vařící vody. Nechte vychladnout a přidejte do koupele.

Ponořte se celí do vody, ideálně i s hlavou (dávejte si však pozor na podráždění očí).

Pokud hřebíček nemůžete používat, vyzkoušejte alternativu za použití nálevu z fenyklu, kopru a petržele.
Používáte magické koupele k očistě a ochraně? Podělte se s námi o své zkušenosti v komentářích.

A pokud vás tohle téma baví, můžete se k nám přidat na webináři Ochranná a obranná magie, který se koná již 26.května.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související