Novoluní v kozorohu 11. 1.2024

Novoluní v Kozorohu vrcholí ve 12:57 hodin. Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu. Je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, rozlučte se s minulostí. Pokud máte své plány, můžete počítat s jejich podporou. Abyste dosáhli úspěchu, vše si důkladně připravte a naplánujte.

Kozorohům vládne živel země, jsou to lidé zodpovědní, vážní, na hmotu orientovaní. Jsou velmi pragmatičtí, zaměřeni na úspěch, ctižádostiví a pracovití. Lidé narozeni v tomto znamení jsou velmi často připoutáni k hmotným věcem a neradi vydávají své peníze, dalo by se říci, že občas mohou působit jako lakomci 🙂 Jsou to lidé vážní a ne příliš zábavní.

Pokud se rozhodnete pro očistný půst (po svátcích vám jednoznačně prospěje), celý čtvrtek nic nejezte a pijte pouze vodu, nejlépe energetizovanou šungitem, a bylinné čaje.

Novoluní v Kozorohu připomíná, jak důležití jsou přátelé a rodina! Přesto je ideální čas na rituály na zvýšení příjmu, pracovní postup, novou kariéru, na velké a ambiciózní cíle a přivolání peněz. Peníze jsou pro život velmi důležité, jsou energie a je potřeba s nimi umět zacházet. Věta, že peníze nejsou důležité, hlavní je láska, už dávno neplatí. Velké problémy ve vztazích mezi lidmi jsou způsobeny právě finančním nedostatkem. Finanční problémy dokážou otrávit ovzduší ve vztahu tak dokonale, že to potom nejde slepit. Proto je důležité, aby člověk neustále pracoval s energiemi financí a to po celý rok. Do peněženky si vložte mezi drobné mince magnety – ne pokud tam máte platební karty pochopitelně. Magnety v peněžence přitahují peníze. Každý den ve volných chvílích si představte, jak otevíráte peněženku a jak je naládovaná bankovkami.

Kouzlo zářícího symbolu
✨️Do zelené svíčky vyřežte své jméno a identifikační údaje.
✨️Kromě toho vyřežte symbol, který pro vás představuje peníze nebo bohatství: cokoli, co vám připomíná bohatství.
✨️Držte svíčku v rukou a soustřeďte se na své přání.
✨️Ozdobte a nazdobte svíčku oleji a pudry, které přitahují peníze, a zapalte ji.

Naučte se počítat a snažte se každý měsíc odložit něco stranou. I kdyby to měla být 50 koruna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

OpálOpál

Opál je jemný a delikátní kámen. Vyvolává mystické vize, stimuluje originalitu a pomáhá k sebevyjádření skrze dynamickou kreativitu. Je to také ochranný kámen, který se hodí nejen na cestách po

AloeAloe

ALOE (Aloe vera, angl. Aloe) je rostlinou, kterou má většina z nás doma v květináči.Je velmi ceněna pro své léčivé schopnosti. Pojďme se však podívat na to, zda má i