Runy – cesta moudrosti

Zasvěcení pokračuje! Pokračování kurzu Základy runové magie.

Poutníci světem run a runové magie, vykročili jste na cestu sebezasvecení a prošli prvním cyklem.

Devět týdnů Základů runové magie uteklo jako voda a v nich jsme společně prozkoumali nekonečné hlubiny Ginnungagap, abychom stejně jako Odin při své sebeoběti nalezli moc a sílu run. Ač se naše oběť obešla bez krveprolití, i tak jsme něco obětovali.

Svůj čas, své pohodlí a staré vidění světa.

V devíti týdnech jsme se od historie a mytologie přesunuli k významům run, k jejich použití v magii, tvoření složených run a svou praxi jsme zakončili vytvořením jednoduché denní praxe a vztahů s bohy starého severu. Nastal čas na další krok, do hlubin Ginnungagapu i do výšin Ásgardu, na cestu skrze Devět světu Yggrdrasilu a dalších 9 kapitol runové moudrosti.

Ukotvíme lépe to, co jste se již naučili, prohloubíme znalosti a schopnosti v oblastech, které už znáte, ale také se vydáme na nové cesty, abychom svůj runový svět rozšířili.

 • Chcete lépe pochopit techniky runové magie, které používáme?
 • Chcete se naučit umění runového věštění?
 • Chcete se naučit vytvářet lepší, komplexnější a účinnější bindruny?
 • Chcete se naučit vytvářet svá vlastní runová kouzla?

To vše a mnohem víc na vás čeká v pokračovacím runovém kurzu, který začne v srpnu 2024. Rezervujte si své místo na vzrušující cestě devíti světy.

Nechte se vést cestou magie a tajemným šepotem run. Vystavte si díky nim praktickou a komplexní magickou praxi, která vám díky moudrosti minulosti pomůže vytvořit si přesně takovou budoucnost, po jaké toužíte. 

 

Dalších 9 týdnů runových studií na počest Odinovy devítidenní oběti

 • 9 kapitol plných runové moudrosti
 • 9 sérií cvičení na prohloubení i ukotvení znalostí run a runové magie
 • Stejně jako v základním kurzu se zaměříme na praktické využití run tak, abyste veškeré nové informace a dovednosti mohli hned zařadit do své praxe
 • Ve studiu významů se od jednotlivých run přesuneme k souvislostem mezi nimi a doplníme také významy pro věštění
 • Právě věštba bude jedním z velkých témat pokračovacího kurzu
 • V magické praxi se zaměříme hlavně na různé způsoby vytváření a aktivování bindrun
 • K dispozici vám opět bude online podpora průvodkyň, které s runami dlouhodobě pracují v rámci vlastní magické praxe
 • Opět se setkáme v runových síních Chrámu bohyně Estäry, v naší facebookové skupině, kde budeme společně sdílet svou praxi a pokroky, stejně jako dotazy
 

Vaše průvodkyně kurzem

Kdo kurz vede? Čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak bude kurz probíhat?  

Každý pátek, počínaje 23. srpna 2024, vám na mail, který jste uvedli při registraci, pošleme písemné výukové materiály. Ty se skládají z teoretické a praktické části a jsou rozděleny do devíti logicky na sebe navazujících kapitol. Při spuštění kurzu dostanete přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde nejen zodpovíme vaše otázky, ale hlavně s vámi projdeme cvičení z „učebnice“ a budeme sdílet i ukázky osobní praxe.  

Nikdy jsem s runami nepracoval/a. Je kurz pro mě vhodný?

Nikoliv, tento kurz je určený pouze pokročilejším runykům – absolventům kurzu Základy runové magie.

Do kdy se můžu registrovat?

Registrace do kurzu bude ukončena o půlnoci 22.8.2024 Po tomto datu již nebude možné se do kurzu přihlásit.

Budu mít materiály k dispozici i po skončení kurzu?  

Ano, všechny materiály dostanete v elektronické podobě a jsou vaše k dalšímu studiu a používání.

Co když nestihnu všechno procvičit během devíti týdnů trvání kurzu?

Nic se neděje, každý může postupovat svým tempem. Devět týdnů je jen rámec kurzu, kdy se každý z týdnů budeme na skupině věnovat obsahu aktuální kapitoly. To ale neznamená, že pokud něco nestihnete, že vám „ujel vlak“. Prostě si vše nastudujete tak, jak vám vyhovuje, a ke cvičením ze skupiny se vrátíte kdykoliv vám to vyhovuje. Přístup do skupiny vám zůstává i po skončení kurzu, takže se není třeba ničeho obávat. 

Potřebuji ke kurzu nějaké (speciální) pomůcky?

Potřebujete jen chuť se učit, tužku a papír, nic víc. Samozřejmě si můžete udělat radost koupí runových kamenů, karet nebo třeba sošek, a my vám v rámci kurzu dáme rády doporučení na ověřené tvůrce, ale nic z toho není podmínkou k absolvování kurzu.

Chystáte i nějaký navazující kurz pro ty, co budou chtít ve studiu run pokračovat?

Samozřejmě. Pokračování kurzu již plánujeme :-).

Můžu objednávku za kurz uhradit v eurech?  

Samozřejmě, cenu pro platby ze zahraniční najdete v objednávkovém formuláři. Pokud byste nám chtěli zaplatit v jiné měně než českých korunách nebo eurech, napište nám na mail: estara.cz@gmail.com

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)