Úplněk 4.6. 2023

Tento měsíc proběhl úplněk ve znamení Střelce 4.6.2023 v 5:41 hodin. Úplněk má velmi silnou energii a úplňková noc byla jako stvořená pro magii a rituály. Jeho energii můžete využít na přivolávací i ochranné rituály. Této energie můžete využít celý tento týden.

Jestliže plánujete dělat kouzla a rituály, je vhodné si je naplánovat tak, aby korespondovaly s právě probíhajícím znamením. Střelcům vládne živel ohně, jsou to lidé nadšení, optimističtí a veselí. Obvykle se ničeho nebojí a pouštějí se do všeho, co je napadne.

Dobrodružství potřebují ve svém životě jako sůl. Bývají velmi sebevědomí, umí se prosadit, ale velmi často vůbec neberou ohledy na své okolí. Jdou si za svým cílem, který je uchvátil a nadchnul. Jejich heslem je mířím vysoko, vím a věřím. Jejich trochu problematickým rysem je, že dokáží být velmi neomalení a jsou mistry v udílení nevyžádaných rad. Mnohdy mají pocit, že ví všechno nejlépe.

Po dobu skoro celého června můžete cítit, že žijete opravdu naplno, užívejte si radostí života plnými doušky. Měli byste si ale dávat pozor na přehánění a sklony k velikášství, které jsou pro znamení Střelce typické. I proto není vhodné v těchto dnech dělat vážná životní rozhodnutí, spíše byste se měli nechat unášet proudem událostí a přijímat věci tak, jak přicházejí. Zatoužíte cestovat (fyzicky nebo alespoň astrálně), budete schopni dělat mnoho věcí najednou.

Bude se vám v tomto období více dařit, budete pohyblivější, veselejší a akčnější. Více si všímáte a tím máte i více nápadů, zvládnete více práce a stanovujete si větší cíle. Dobře se povede studentům, přednášejícím i těm, kdo píší. Rozvine se přirozená inteligence a vaše talenty. Naplánujte si přednášky a kurzy. 7.7.2023 vás můžeme přivítat na webináři o finanční magii 😊

Jiskřivá energie Střelce přinese i bláznivé a nečekané situace a střetnutí. Je to období nových vztahů i lásek, a to i v cizině. Cítíte se volní a bez omezení, můžete být sami sebou. I dlouhodobé lásky můžete okořenit originální aktivitou, erotické dusno je cítit všude kolem.

Nejohroženější bude v době červnového úplňku dolní polovina těla, konkrétně kostrč, kyčle, křížová kost nebo třeba stehenní kost. Především lidé trpící bolestmi kloubů a svalů by měli touto dobou raději odpočívat a vyhýbat se fyzické námaze. Kromě toho pak mohou vliv červnového úplňku pocítit také vaše játra.

Nenechte se zaskočit neočekávanými událostmi nebo příležitostmi. Buďte bdělí a nic nenechte uniknout. Jděte vstříc neznámu a vaše odvaha bude odměněna.

Strachy a zranění nechte odejít. Nahraďte je radostí a odvahou s ohledem na vaše zdraví. Léto je za dveřmi, tak si udělejte prostor pro nové zážitky a neočekávaná dobrodružství. Nadšení z nových věcí, ale i nespokojenost s něčím, vás dokonale popožene ke změně. Jednejte a mluvte srdcem. Něco se vám líbí, nelíbí, tak se vyjádřete a pojmenujete to nahlas přesně tak, jak to zrovna cítíte.

Uvidíte sami ten neuvěřitelný posun a zlom. Začnete se měnit vy a pak i vaše okolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

BazalkaBazalka

BAZALKA (Ocimu, angl. Basil) je známou bylinou, jejíž využití je dáno především kuchyní a kuchyňskou magií. Historie využití bazalky je velmi stará, téměř 5000 let.Je velmi silně propojena s magií