Úplněk v býku

V sobotu ve 13:44 hodin vstupuje Měsíc do Býka a ve 22:24 vrcholí Úplněk. Odpoledne se stáhněte, neboť Pluto pletichaří. Odpoledne si vychutnejte celkovou pohodu, kterou zajistí zodpovědný Saturn. Večer nepodlehněte těkavosti vrcholícího Úplňku. Býkům vládne živel země, jsou to lidé stabilní, pevní, důslední, klidní a loajální, ale umí být také pohodlní, požitkářští, umínění, hrabiví a zatvrzelí. Jejich heslem je mám, hromadím a vychutnávám.

Pokud jde o léčení neduhů či prevenci je vhodné se v tomto období zaměřit na čelist, krk, chrup, uši, hrtan, hlasivky, štítnou žlázu a šíji. Z oblasti magie je ideální čas na rituály na zvýšení vzdělání, na spokojené bydlení, prodej nemovitosti a hojnost v domě.

Za Úplňku se doporučuje očistný půst. Od sobotního do nedělního ráda nic nejezte a pijte pramenitou vodu a bylinné čaje. Jestliže se necítíte zcela vyrovnaně, nehladovte, pouze snižte porce jídla a konzumujte převážně syrovou zeleninu a čerstvé ovoce.

Potřebujete-li uvolnit energetický přetlak, gruntujte. Až bude dílo hotové, těšte se z výsledků své práce. anebo všeho nechte a jděte se bavit s přáteli – je přece Úplněk.

Zastřihněte ploty, posekejte naposledy trávníky, případně je shrabejte. Zryjte záhony a zapracujte do půdy hnojivo. Sbírejte šípky, trnky a jeřabiny. Sušte bylinné koření.

Krásný Úplněk všem, užijte si krásný víkend a nezapomeňte že už jen dnes do půlnoci se můžete přidat k velké podzimní party zvané kurz Čarodějný podzim 🙂

Vaše Katka, Poháry plné magie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

PryskyřicePryskyřice

Dnes se podíváme na pryskyřice dostupné u nás. SMRK (Picea abies) Smrk je houževnatý strom, který dobře snáší i nepříznivé podmínky. I proto je odjakživa považován zejména za strom ochranný.

RůžeRůže

RŮŽE Růží (Rosa spp., angl. Rose) je známo mnoho druhů. Obdivujeme její jemnost a krásu, ale také divokost a nebezpečí, které se skrývá v trnech.My se podíváme na růžové keře