Víly v našem životě

Dnešní svět je světem, ve kterém se stále odcizujeme, kde je naše pozornost zaměřena převážně na hmotnou rovinu a odpojena od té duchovní. Technologie hrají stále důležitější roli v našem každodenním životě, zatímco představivost, intuice a intimita se vytrácí. Je ale potřeba najít mezi hmotným a duchovním rovnováhu a otevřít brány do síní fantazie.

Jsme lidské bytosti, které potřebují duchovní potravu, aby prosperovaly. Následovat duchovní cestu neznamená, že se musíte distancovat od technologií, znamená to, že ji nenecháme vládnout svému životu. Rovnováha je to nejdůležitější, co v našem životě můžeme využít, ve všech aspektech života. Víly tuto rovnováhu chápou.

Pokud se vydáte cestou za vílami, považuji vás za velké dobrodruhy. Cesty mezi Jinosvěty jsou, dle mého názoru, na žebříčku nejzajímavějších věcí v magické praxi. Země víl je jemnější a mnohem intenzivnější než ta naše, takže vaše zážitky tam budou mít mnohem větší charakter. Víly komunikují intuitivně, takže pokud si s nimi chcete vytvořit vztah, budete to muset dělat myšlenkami a vizemi, ne slovy.

Procvičte si hlavně svou intuici, sledujte znamení, která vás doprovází, zkuste vnímat co fyzickýma očima nevidíte. A hlavně, poslouchejte děti. Malé děti často vidí víly tak, kde je dospělí nevidí. Nejspíš to je proto, že nejsou systémem ještě zmanipulované, že jen fyzický svět je ten skutečný. Jejich mysl je flexibilní a otevřená.

Dnes si většina lidí myslí, že víly jsou roztomilá, mazlivá a roztomilá stvoření, jako byla třeba Zvonilka. Ale není tomu tak. Víly ztělesňují dobro i zlo, nevinnost i vášeň, hravost i zradu. Samozřejmě, že mají magické schopnosti, proto fascinují i děsí, nejen nás. Problém je, že nikdy nevíte, jak své schopnosti využijí.

Bylo by strašně hezké pracovat pouze s dobrotou víl a zároveň se vyhýbat jejich hněvu. Problém je ale v tom, že víly nedodržují stejná pravidla jako my lidé, nemají žádný etický kodex. Prostě to jsou trochu potvory. Jak tedy získat jejich pozornost, aby se s námi podělili o svá magická tajemství a my jim mohli lépe porozumět?

V našem Covenu na vás čeká spoustu rituálů, kouzel a tipů, jak s vílami pracovat a proč.

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Luna radíLuna radí

V pátek v 8:41 vstupuje Měsíc do Panny. Pod výkonnou a příliš kritickou Lunou v Panně snižte nároky k sobě i okolí. Raději své blízké chvalte, ať zvednete jejich sebevědomí.

KálíKálí

Krásný páteční den, milí přátelé a příznivci cesty tradičního řemesla 😊 Dnes měl být zveřejněn článek o další bohyni, se kterou můžete na své cestě pracovat. Jenže vzhledem k tomu,

RůžeRůže

RŮŽE Růží (Rosa spp., angl. Rose) je známo mnoho druhů. Obdivujeme její jemnost a krásu, ale také divokost a nebezpečí, které se skrývá v trnech.My se podíváme na růžové keře