Základy runové magie 2024 – opakování

Opakování je nejen matka moudrosti,
ale také Všeotec pokroku. 

V minulém roce jste prošli kurzem Základy runové magie a my věříme, že se runy staly stabilní součástí vaší magické praxe. 

Pokud byste rádi osvěžili své znalosti a dovednosti, ukotvili svou praxi a zodpovědně se připravili na pokračovací kurz, do kterého naskočíme v srpnu, můžete přihlásit k opakování ‘jedničky’. 

Spolu s letošními nováčky si tak budete moci týden po týdnu znovu projít kurz, vše si zopakovat a díky tomu stabilizovat základy své praxe, aby vám poskytla opravdu pevné základy jak pro magickou práci, tak pro další studium a osobní i magický rozvoj. 

Kurz Základy runové magie začíná v pátek, 5. dubna, v úrodném půlměsíci runy Berkana, která přeje začátkům i osobnímu růstu. 

 

Co opakováním kurzu získáte?

  • Systematické opakování celého kurzu
  • Doplňující informace, které vyplynou z nových dotazů a příspěvků ve skupině
  • Skvělou přípravu pro pokračovací kurz
  • Opětovné procvičení všech základních runových znalostí a dovedností
  • Devět týdnů podpory od průvodkyň kurzu v uzavřené facebookové skupině
  • Devět týdnů společných runových studií a zábavy

Zvolte variantu, která vám nejvíce vyhovuje

1) Již pokračujete ve studiu

Pokud s námi již pokračujete ve studiu v kurzu Runy: Cesta moudrosti, tj. máte tento pokračující kurz již zakoupený, můžete si zopakovat celý základní kurz pouze za příplatek 300 Kč (12 €) a strávit s námi 9 týdnů navíc pouze za tento symbolický poplatek – objednejte zde.

2) Chcete dál pokračovat ve studiu

Pokud jste si pokračující kurz ještě nekoupili a chcete staré znalosti nejen zopakovat, ale také je rozšířit o nové, stále si můžete objednat i pokračovací kurz Runy: Cesta moudrosti, který začne opět koncem srpna. Pro vás nabízíme balíček za zvýhodněnou cenu 1299 Kč (52 €). Získáte tak oba kurzy za tuto skvělou cenu – objednejte zde.

3) Chcete si základní kurz pouze zopakovat

Pokud si přejete pouze si kurz Základy runové magie zopakovat a rozhodnout se o pokračování později – i pro vás máme výhodnější nabídku. Získejte základní kurz za výhodnou cenu 450 Kč (18 €) a užijte si 9 týdnu s námi i v tomto roce – objednejte zde. Po absolvování, pro ty co budou mít zájem, bude možné si dokoupit pokračovací kurz Runy: cesta moudrosti a plynule navázat.

 

Říkají o nás

Vaše průvodkyně kurzem

Kdo kurz vede? Čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak bude kurz probíhat?  

Každý pátek, počínaje 5.4.2024, vám na mail, který jste uvedli při registraci, pošleme výukové materiály. Ty se skládají z teoretické a praktické části a jsou rozděleny do devíti logicky na sebe navazujících kapitol. Při spuštění kurzu dostanete přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde nejen zodpovíme vaše otázky, ale hlavně s vámi projdeme cvičení z „učebnice“ a budeme sdílet i ukázky osobní praxe.  

Do kdy se můžu registrovat?

Registrace do kurzu bude ukončena o půlnoci 4.4.2024 Po tomto datu již nebude možné se do kurzu přihlásit.

Budu mít materiály k dispozici i po skončení kurzu?  

Ano, všechny materiály dostanete v elektronické podobě a jsou vaše k dalšímu studiu a používání.

Co když nestihnu všechno procvičit během devíti týdnů trvání kurzu?

Nic se neděje, každý může postupovat svým tempem. Devět týdnů je jen rámec kurzu, kdy se každý z týdnů budeme na skupině věnovat obsahu aktuální kapitoly. To ale neznamená, že pokud něco nestihnete, že vám „ujel vlak“. Prostě si vše nastudujete tak, jak vám vyhovuje, a ke cvičením ze skupiny se vrátíte kdykoliv vám to vyhovuje. Přístup do skupiny vám zůstává i po skončení kurzu, takže se není třeba ničeho obávat. 

Potřebuji ke kurzu nějaké (speciální) pomůcky?

Potřebujete jen chuť se učit, tužku a papír, nic víc. Samozřejmě si můžete udělat radost koupí runových kamenů, karet nebo třeba sošek, a my vám v rámci kurzu dáme rády doporučení na ověřené tvůrce, ale nic z toho není podmínkou k absolvování kurzu.

Musím mít nějakou zkušenost s magií, nebo je kurz i pro úplné nováčky?  

Kurz Základy runové magie nevyžaduje žádnou předchozí magickou praxi. Naopak, pokud stojíte na úplném začátku, může vám pomoci vybudovat si systém magické práce, který pak můžete využít i mimo studium run.

Můžu objednávku za kurz uhradit v eurech?  

Samozřejmě, cenu pro platby ze zahraniční najdete v objednávkovém formuláři. Pokud byste nám chtěli zaplatit v jiné měně než českých korunách nebo eurech, napište nám na mail: estara.cz@gmail.com

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)