Finanční magie – online webinář

Peníze štěstí nepřinesou, ale jejich nedostatek spolehlivě způsobí dost neštěstí.

Všichni chtějí žít bohatý a šťastný život, a peníze jsou součástí této rovnice. Peníze nemohou přímo přinést štěstí, ale jejich nedostatek vede ke mnoha problémům. Potřebujeme peníze na bydlení, jídlo, oblečení, vzdělání a zdravotní péči. Peníze jsou důležité pro zajištění našich základních potřeb a také pro realizaci našeho potenciálu a prožívání života. Odmítání peněz je stejné jako odmítání gravitace nebo demokracie. Peníze jsou prostředkem směny a jsou součástí tohoto světa. Nejde jen o finance, ale i o hojnost a prosperitu ve všech oblastech života. Chceme mít bohaté vztahy, realizovat sebe, cestovat a věnovat se svým zájmům. Touha po zajištění sebe a rodiny není hamižností, ale přirozenou lidskou touhou po pohodě. Peníze jsou prostředkem pro vybudování lepšího světa pro sebe i pro lidi kolem nás. Ve webináři se podíváme na to, jak propojit hmotné a nehmotné aktivity a přitáhnout si hojnost a prosperitu do svého života i života svých blízkých. Online webinář Finanční magie je tu pro vás již 7. července!

Všichni chceme žít bohatý a šťastný život a peníze jsou součástí této rovnice. Možná namítnete, že štěstí si za peníze nekoupíte a budete mít pravdu. Peníze nemají schopnost přinést nám štěstí, ale jejich nedostatek vede velmi spolehlivě ke spoustě neštěstí.

Bydlení, jídlo, teplé boty na zimu, vzdělání pro děti i zdravotní péče stojí peníze. Jejich nedostatek pak znamená, že nemáme zajištěné ani ty nejzákladnější potřeby.

První dva stupně maslowovy pyramidy potřeb se zabývají právě zabezpečením základních potřeb, bezpečím a jistotami. A i ve vyšších patrech pyramidy mohou finance hrát důležitou roli v našíich možnostech realizovat svůj potenciál, využít možnosti, které nám život nabízí a také život nejen žít, ale také si ho trochu užít.

Mezi některými lidmi, kteří se věnují ezoterice a okultismu je vžita představa, že peníze jsou příliš přízemní na to, aby se jim věnovali. My nesouhlasíme. Peníze jsou prostředkem směny a jsou součástí tohoto světa, stejně jako magie. Odmítání peněz a toho, co si za ně můžeme obstarat, je stejné, jako odmítat gravitaci nebo demokracii. Základní princip fungování v tomto světě.

Nejde ale jenom o finance, ale celkově o hojnost a prosperitu ve všech oblastech života. Bohaté vztahy, realizace sebe sama, možnost cestovat a poznávat svět, příležitost věnovat se svým zajmům. To vše je více či méně závislé na našem hmotném zajištění. Neplette si proto touhu po zajištění sebe a své rodiny s uctíváním peněz. Chtít důstojné bydlení, dostatek jídla ve spižírně, oblečení pro sebe a své děti, financi na lékařskou péči a možnost si udělat radost nejsou hamižností, ale přirozenou lidskou touhou po tom mít se prostě dobře.

V okamžiku, kdy se přesuneme od myšlenky peněz jako zelenych papírků a zlatých mincí k tomu, že peníze jsou jeden z prostředků pro vybudování lepšího světa pro sebe sama i lidi okolo. A proto se vyplatí zaměřit na ně svou světskou i magickou pozornost. V tomto webináři se podíváme na to, jak sladit hmotné i nehmotné činnosti tak, abychom mohli žít co nejbohatší život. Bez ohledu jestli je to nové oblečení pro děti nebo dovolená, podíváme se jak do každodenních úkonů i rituální praxe vplést finanční magii a přitáhnout si hojnost a prosperitu do života svého i svých blízkých.

Co se v našem webináři naučíme?

  • základy přemýšlení o financích a jak souvisí s finanční magií
  • okouzlit své účetnictví, účty, životopisy a mzdové výměry, aby přinášely co nejvíce hojnosti a co nejméně nákladů
  • jak pracovat s bohy, předky a duchy na dosahování dlouhodobe prosperity
  • rychlá finanční kouzla pro případy, kdy vás tlačí bota
  • jak vyměnit krátkodobá finanční kouzla za ta dlouhodobá, která místo řešení konkrétního problémů pomohou vybudovat všeobecnou hojnost
 
 

Ukázka rituálu

Váháte, zda vás je tento webinář pro vás? (video připravujeme, zde o Magii panenek)

Vaše průvodkyně kurzem

Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních na Estara.cz, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)