Kalendář akcí

nevykládej tarot jako ezobába

Nevykládej tarot jako ezo bába – bezplatný online webinář

Jestli nechceš, aby to bylo velký špatný, koukni na náš bezplatný webinář, díky němuž budeš hodně někde. V tomto kurzu se zaměříme na moderní a promyšlené metody čtení tarotových karet, které se vymykají tradičním a často zjednodušeným interpretacím. Ukážeme ti, jak se vyvarovat běžných chyb a předsudků, které mohou vést k povrchnímu nebo zavádějícímu porozumění tarotu.


Moudrost run – bezplatný online webinář

Láká vás tajemný šepot run? Toužíte porozumět jejich tajemství a objevit jejich moudrost? Spolu s námi se můžete vydat na cestu poznání. Po vzoru Odina, který runy přinesl světu, vykočíme vstříc největšímu dobrodružství. Poháněni neutuchající žízní po vědění vyrazíme do nekonečna a ještě dál, abychom za samotným horizontem toho, co známe, mohli posunut limity toho, co jsme považovali za možné. Pojďte se stát poutníky na cestě moudrosti. Ve webináři Moudrost run vás seznámíme s historií, mytologií a magií run.

Již proběhlo

Kouzelná zima – bezplatný online webinář, 23.11.2023

Zúčastněte se našeho webináře a objevte původ zimních svátků od starověku po současnost, tradice a bytosti zimního času. Naučíte se kouzla, věštby a praktické tipy pro zimní slunovrat. Navíc na vás čeká malý dárek za vaši podporu!


Finanční magie – online webinář, 7.7.2023

Všichni chtějí žít bohatý a šťastný život, a peníze jsou součástí této rovnice. Peníze nemohou přímo přinést štěstí, ale jejich nedostatek vede ke mnoha problémům. Potřebujeme peníze na bydlení, jídlo, oblečení, vzdělání a zdravotní péči. Peníze jsou důležité pro zajištění našich základních potřeb a také pro realizaci našeho potenciálu a prožívání života. Odmítání peněz je stejné jako odmítání gravitace nebo demokracie. Chceme mít bohaté vztahy, realizovat sebe, cestovat a věnovat se svým zájmům. Peníze jsou prostředkem pro vybudování lepšího světa pro sebe i pro lidi kolem nás. Ve webináři se podíváme na to, jak propojit hmotné a nehmotné aktivity a přitáhnout si hojnost a prosperitu do svého života i života svých blízkých.


Obranná a ochranná magie – online webinář, 26.5.2023

Seznamíme vás s technikami a nástroji obranné a ochranné magie. Zaměříme se na osobní ochranu i obranu před magickými útoky, a to s pohledu několika různých magických tradic.


Magie panenek – online webinář 21.4.2023

Vložte své sny a přání do reality prostřednictvím tvůrčího procesu. Naučte se na online webináři Magie panenek pomocí vlastnoručně vyrobených panenek podpořit jakýkoliv magický záměr. Panenky mohou nahradit osobu, reprezentovat někoho, na koho chceme kouzlem ovlivnit, ale samy o sobě nejsou dobré ani špatné. V rámci webináře se naučíte, co je magie panenek, jaké druhy panenek existují a jak se vyrábějí. Dozvíte se, jak se panenky nabíjejí bylinkami a jak se o ně starat, jak dlouho udržují energii a také si ukážeme několik kouzel s panenkami.

 

Průvodkyně na cestě

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.