Kurzy

Čarodějný podzim

V kurzu Čarodějný podzim s námi strávíte kouzelné období prostoupeném magií, chutí dýňového latté, barvami padajícího listí i vzpomínkami na milované zemřelé. Kolo roku se pootočilo a příroda opět mění svou podobu. 


Vykládejte Lenormand jako profesionál

Kurz Vykládejte Lenormand jako profesionál je určen všem, kteří chtějí jasně daný systém výkladů z karet, který má svou strukturu a řád. Je vhodný pro lidi, kteří chtějí mít solidní základ, o který se při výkladech mohou pevně opřít.


A to není vše…

Připravujeme ještě jedno překvapení. Nyní se můžete zaregistrovat do našeho newsletteru a dozvíte se to jako první, jakmile bude kurz hotov.


Již proběhlo

Čarodějná Akademie Estärä

Tento unikátní projekt přichází s nabídkou pro ty z vás, kteří stojí na samém prahu své osobní magické praxe nebo jsou věční začátečníci. Akademie vám nabízí minimálně pod dobu šesti měsíců individuální vedení v malé skupině účastníků, s možností individuálních konzultací a osobním přístupem respektujícím vaše potřeby a tempo. 

Základy runové magie

V kurzu Základy runové magie se nechte vést cestou magie a tajemným šepotem run. Vystavte si díky nim praktickou a komplexní magickou praxi, která vám díky moudrosti minulosti pomůže vytvořit si přesně takovou budoucnost, po jaké toužíte. 

Čarodějné jaro – kouzla a rituály od Filipojakubské do Svatojánské noci

V kurzu Čarodějné jaro vás zveme na cestu čarovnou jarní přírodou. Zažijte kouzelný čas v souznění s rytmy přírody. Nechte své smysly zaplavit harmonií vůní. Zabořte ruce do půdy a dotkněte se bosýma nohama země. Spojte se silou samotné Země a načerpejte sílu, kterou vám poskytuje. 


12 posvátných nocí

Kurz Dvanáct posvátných nocí vznikl jako návod, jak zapojit praxi tradičního řemesla do každodenního života. Tento kurz, který je tvořen dvanácti e-maily, vás po dvanáct dní a nocí provede rituály, zvyky a tradicemi oslav Zimního slunovratu.


 

Průvodkyně na cestě

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.