Kurzy

Magické klíče – ke Covenu Chrámu bohyně Estäry

Hledáte svět, který je utkán z kouzelných vláken samotné magie? Svět, kde můžete být sami sebou? Svět, kde budete obklopeni přátelstvím, souzněním a podporou? Možná máte pocit, že takové čarovné místo nikde není. Že není slučitelné se všední realitou. Že může existovat jen v pohádkách. My tvrdíme, že existovat může.


Vykládejte Lenormand jako profesionál

Kurz Vykládejte Lenormand jako profesionál je určen všem, kteří chtějí jasně daný systém výkladů z karet, který má svou strukturu a řád. Je vhodný pro lidi, kteří chtějí mít solidní základ, o který se při výkladech mohou pevně opřít.


A to není vše…

Připravujeme ještě jedno překvapení. Nyní se můžete zaregistrovat do našeho newsletteru a dozvíte se to jako první, jakmile bude kurz hotov.


Již proběhlo

Čarodějné jaro 2024

Zveme vás na oslavu Čarodějného jara. Zažijte kouzelný čas v souznění s rytmy přírody. Nechte své smysly zaplavit harmonií vůní. Zabořte ruce do hlíny a dotkněte se bosýma nohama země. Spojte se silou samotné Matky Země a načerpejte moc, kterou vám poskytuje. 


Tarotová akademie Estärä 2024

Tarotová Akademie je tu jako ucelený systém výuky, který vás po dobu tří semestrů, z nichž každý trvá tři měsíce, provede cestou práce s tarotem, jeho významem a použitím v divinaci i magii. 

V prvním semestru se budeme věnovat převážně Velké Arkáně, v druhém semestru se zaměříme na Malou Arkánu a ve třetím semestru nás čeká hodně cvičení, výkladů a použití tarotu v magické praxi. 


Základy runové magie 2024

Nechte se vést cestou magie a tajemným šepotem run. Vystavte si díky nim praktickou a komplexní magickou praxi, která vám díky moudrosti minulosti pomůže vytvořit si přesně takovou budoucnost, po jaké toužíte. 


Čarodějná Akademie Estärä 2024

Kolo roku se roztáčí a my se nacházíme v období Imbolcu. Je to čas nové naděje a výhledů do budoucnosti. Doba, kdy začínáme silněji vnímat moc rostoucího světla. Tradičně je to také čas zasvěcování nových adeptů čarodějnictví. 

Přicházíme tedy s nabídkou pro ty z vás, kteří stojí na samém prahu své osobní magické praxe nebo jsou věční začátečníci.


Dvanáct posvátných nocí zimního slunovratu

Pojďte se ponořit do temnoty bezčasí konce roku a najít v ní spojení sami se sebou. Pomocí 12 rituálů a 12 témat se v čase 12 nocí naladíme na posvátný čas, v němž zasadíme semínka záměrů pro příštích 12 měsíců nového roku.


Čarodějná zima

Vydejte se s námi na cestu čarodějnou zimou. Kolo roku se opět pootočilo a přichází kouzelný čas zimních svátků. Pojďte s námi prožít čtyři týdny kouzelného času, který dodá další vrstvu magie a kouzel dním všedním i svátečním. Zažijte rituály dvanácti posvátných nocí, které známe od našich dávných předků, stejně jako z mladších tradic lidového křesťanství.


Čarodějný podzim

V kurzu Čarodějný podzim s námi strávíte kouzelné období prostoupeném magií, chutí dýňového latté, barvami padajícího listí i vzpomínkami na milované zemřelé. Kolo roku se pootočilo a příroda opět mění svou podobu. 


Čarodějný balíček – podzim & zima

Výhodný balíček dvou kurzů Čarodějný podzim a zima. Čaropodzim a Čarozima jsou tu proto, abychom mohli sdílet naši cestu kouzelným světem, předávat si zkušenosti a bavit se spolu. Otevírají dveře vyhřáté síně a jako staří přátelé nás s úsměvem na rtech a svařákem v ruce zvou na posezení u krbu. Ať už venku padá listí a fučí vítr nebo mrzne a na krajinu se tiše snáší sněhové vločky, jsou tu pro nás. Využijte nejvýhodnější nabídky a zaplaťte pouze polovinu.


Čarodějná Akademie Estärä

Tento unikátní projekt přichází s nabídkou pro ty z vás, kteří stojí na samém prahu své osobní magické praxe nebo jsou věční začátečníci. Akademie vám nabízí minimálně pod dobu šesti měsíců individuální vedení v malé skupině účastníků, s možností individuálních konzultací a osobním přístupem respektujícím vaše potřeby a tempo. 


Základy runové magie

V kurzu Základy runové magie se nechte vést cestou magie a tajemným šepotem run. Vystavte si díky nim praktickou a komplexní magickou praxi, která vám díky moudrosti minulosti pomůže vytvořit si přesně takovou budoucnost, po jaké toužíte. 


Čarodějné jaro – kouzla a rituály od Filipojakubské do Svatojánské noci

V kurzu Čarodějné jaro vás zveme na cestu čarovnou jarní přírodou. Zažijte kouzelný čas v souznění s rytmy přírody. Nechte své smysly zaplavit harmonií vůní. Zabořte ruce do půdy a dotkněte se bosýma nohama země. Spojte se silou samotné Země a načerpejte sílu, kterou vám poskytuje. 


12 posvátných nocí

Kurz Dvanáct posvátných nocí vznikl jako návod, jak zapojit praxi tradičního řemesla do každodenního života. Tento kurz, který je tvořen dvanácti e-maily, vás po dvanáct dní a nocí provede rituály, zvyky a tradicemi oslav Zimního slunovratu.


 

Průvodkyně na cestě

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.