Kurzy

Tarotová akademie Estärä 2024

Tarotová Akademie je tu jako ucelený systém výuky, který vás po dobu tří semestrů, z nichž každý trvá tři měsíce, provede cestou práce s tarotem, jeho významem a použitím v divinaci i magii. 

V prvním semestru se budeme věnovat převážně Velké Arkáně, v druhém semestru se zaměříme na Malou Arkánu a ve třetím semestru nás čeká hodně cvičení, výkladů a použití tarotu v magické praxi. 


Základy runové magie 2024

Nechte se vést cestou magie a tajemným šepotem run. Vystavte si díky nim praktickou a komplexní magickou praxi, která vám díky moudrosti minulosti pomůže vytvořit si přesně takovou budoucnost, po jaké toužíte. 


Vykládejte Lenormand jako profesionál

Kurz Vykládejte Lenormand jako profesionál je určen všem, kteří chtějí jasně daný systém výkladů z karet, který má svou strukturu a řád. Je vhodný pro lidi, kteří chtějí mít solidní základ, o který se při výkladech mohou pevně opřít.


A to není vše…

Připravujeme ještě jedno překvapení. Nyní se můžete zaregistrovat do našeho newsletteru a dozvíte se to jako první, jakmile bude kurz hotov.


Již proběhlo

Čarodějná Akademie Estärä 2024

Kolo roku se roztáčí a my se nacházíme v období Imbolcu. Je to čas nové naděje a výhledů do budoucnosti. Doba, kdy začínáme silněji vnímat moc rostoucího světla. Tradičně je to také čas zasvěcování nových adeptů čarodějnictví. 

Přicházíme tedy s nabídkou pro ty z vás, kteří stojí na samém prahu své osobní magické praxe nebo jsou věční začátečníci.


Dvanáct posvátných nocí zimního slunovratu

Pojďte se ponořit do temnoty bezčasí konce roku a najít v ní spojení sami se sebou. Pomocí 12 rituálů a 12 témat se v čase 12 nocí naladíme na posvátný čas, v němž zasadíme semínka záměrů pro příštích 12 měsíců nového roku.


Čarodějná zima

Vydejte se s námi na cestu čarodějnou zimou. Kolo roku se opět pootočilo a přichází kouzelný čas zimních svátků. Pojďte s námi prožít čtyři týdny kouzelného času, který dodá další vrstvu magie a kouzel dním všedním i svátečním. Zažijte rituály dvanácti posvátných nocí, které známe od našich dávných předků, stejně jako z mladších tradic lidového křesťanství.


Čarodějný podzim

V kurzu Čarodějný podzim s námi strávíte kouzelné období prostoupeném magií, chutí dýňového latté, barvami padajícího listí i vzpomínkami na milované zemřelé. Kolo roku se pootočilo a příroda opět mění svou podobu. 


Čarodějný balíček – podzim & zima

Výhodný balíček dvou kurzů Čarodějný podzim a zima. Čaropodzim a Čarozima jsou tu proto, abychom mohli sdílet naši cestu kouzelným světem, předávat si zkušenosti a bavit se spolu. Otevírají dveře vyhřáté síně a jako staří přátelé nás s úsměvem na rtech a svařákem v ruce zvou na posezení u krbu. Ať už venku padá listí a fučí vítr nebo mrzne a na krajinu se tiše snáší sněhové vločky, jsou tu pro nás. Využijte nejvýhodnější nabídky a zaplaťte pouze polovinu.


Čarodějná Akademie Estärä

Tento unikátní projekt přichází s nabídkou pro ty z vás, kteří stojí na samém prahu své osobní magické praxe nebo jsou věční začátečníci. Akademie vám nabízí minimálně pod dobu šesti měsíců individuální vedení v malé skupině účastníků, s možností individuálních konzultací a osobním přístupem respektujícím vaše potřeby a tempo. 


Základy runové magie

V kurzu Základy runové magie se nechte vést cestou magie a tajemným šepotem run. Vystavte si díky nim praktickou a komplexní magickou praxi, která vám díky moudrosti minulosti pomůže vytvořit si přesně takovou budoucnost, po jaké toužíte. 


Čarodějné jaro – kouzla a rituály od Filipojakubské do Svatojánské noci

V kurzu Čarodějné jaro vás zveme na cestu čarovnou jarní přírodou. Zažijte kouzelný čas v souznění s rytmy přírody. Nechte své smysly zaplavit harmonií vůní. Zabořte ruce do půdy a dotkněte se bosýma nohama země. Spojte se silou samotné Země a načerpejte sílu, kterou vám poskytuje. 


12 posvátných nocí

Kurz Dvanáct posvátných nocí vznikl jako návod, jak zapojit praxi tradičního řemesla do každodenního života. Tento kurz, který je tvořen dvanácti e-maily, vás po dvanáct dní a nocí provede rituály, zvyky a tradicemi oslav Zimního slunovratu.


 

Průvodkyně na cestě

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.