Výklady

Karetní výklad

Výklady z karet pro mě nejsou způsobem, jak zjistit „co vás čeká a nemine“, ale jak najít příčiny toho, co se vám aktuálně v životě děje, a rozplést zamotané linky příběhu, který každý den vytváříte tím, co děláte a jak myslíte.

Ve výkladu se s vámi podívám, jak vypadá vaše stávající situace, ale zejména se soustředím na hledání možností, jak změnit, co vám v životě nevyhovuje, a aktivně si začít vytvářet budoucnost, po níž toužíte.

Výklad s magickou pomocí

Výklady karet nám ukážou tu nejpravděpodobnější možnost, kam se náš život bude ubírat. Záleží ale pouze na nás, zda se s danou situací pouze vyrovnáme, nebo jí budeme aktivně čelit. Jak si tedy aktivně tvořit budoucnost po které toužíte? Jak se vyrovnat s překážkami? Jak se vyrovnat s ranami minulosti?

Díky kartám můžete sami odstranit překážky z vašeho života, vyhnout se neštěstí a zlepšit svůj život od základu.

Říkají o nás

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)