Kurz Magie svíček

 • Nemůžete najít lásku nebo se točíte v bludném kruhu nevyhovujících vztahů?
 • Neproudí k vám hojnost a neustále řešíte finanční problémy?
 • Chcete změnit svou práci nebo najít nové vize ve stávajícím povolání?
 • Jste ve stresu, bez energie a máte pocit, že stojíte na místě?

Přinášíme vám interaktivní online kurz, který vás naučí, jak si pomocí svíček splnit jakékoliv přání, získat lásku, peníze či úspěch, a stane se základem vaší praxe se svíčkami, oleji a zaříkadly.

Magie svíček představuje praktické návody, jak zlepšit svou situaci za pomocí jednoduchých postupů za použití pomůcek, které máte běžně doma.

Naučíme vás nejsnažší a přesto velmi účinnou magii, která se stane součástí vašeho každodenního života.

Magie svíček se stane se kouzelnou kuchařkou, která vás naučí jednoduché, ale zároveň nesmírně efektivní postupy, které vám pomohou aktivně přetvořit realitu vašeho života

Návodná a srozumitelná videa vás krok za krokem provedou postupy a v přiložená skripta s “recepty” na kouzla se stanou se základem vašeho vlastního grimoáru.

Kurz je vhodný nejen úplně pro všechny, kteří mají chuť naučit se využít moc svíček ve svůj prospěch. Pokud jste začátečník nebo nemáte žádné předchozí zkušenosti s magií, může vás právě tento kurz být otevřenou vstupní branou do světa kouzel.

 

Pro koho je kurz určen?

 • pro ty, kteří chtějí efektivně posunout svou magickou praxi od teorie k praxi
 • pro ty, co chtějí jednoduchý a účelný návod, jak se krok za krokem naučit používat svíčky při kouzlech na vztahy, hojnost či úspěch
 • pro ty, kteří touží po uceleném systému, díky němuž pochopí, jak magie svíček funguje, a jak ji mohou využít ve své magické práci i běžném životě
 • pro začátečníky, kteří potřebují dát základy své praxi, ale i pro pokročilé, kteří chtějí rozšířit repertoár svých dovedností a znalostí

Říkají o nás

Co kurz obsahuje?

 • každý týden jedno výukové video, kde se krok za krokem naučíte, jak provést dané kouzlo či rituál
 • přístup do uzavřené FB skupiny Magie svíček, kde můžete klást svoje otázky a také sdílet zkušenosti, fotky či videa z vlastní práce se svíčkami 
 • pravidelná online podpora ve skupině
 • podrobná skripta s teoretickým základem svíčkové magie, ale především konkrétními a detailními návody na kouzla včetně bohatého obrazového materiálu 
 • a jako bonus vstup do hlavní Facebookové skupiny Estärä, kde do hloubky věnujeme různým tématům magického řemesla a kde se pravidelně setkáváme i v rámci online webinářů (a které jsou pro členy skupiny zdarma)
 

Popis kurzu

Čarování se svíčkami patří mezi nejjednodušší druhy magie. Přesto je velmi účinné. Svíčky a práce s nimi patří nerozlučně k magickým a náboženským obřadům na celém světě.

Svíčková magie je zároveň moderní i starobylá. Když dnes lidé hovoří o čarování nebo magii, většinou tím mají na mysli právě magii svíčkovou.

Kurz Magie svíček, jímž vás bude provázet Karen, která se sama svíčkám a čarování s nimi věnuje více jak 11 let, je přesně tím, co jste si od nás přáli. Je praktický a představí vám nejen teorii, ale především vám pomůže krok za krokem postupně vybudovat vaši vlastní praxi.

Dozvíte se, jak sestavit oltář, jak připravit prostor i sama sebe, jaké svíčky se hodí k dané práci a zejména vám ukáže návodné a jasné postupy na konkrétní kouzla, včetně toho, jaké svíce použít a také včetně zaříkání.

Vše najdete přehledně v podrobném ebooku. Abyste jednotlivým provedením kouzel lépe porozuměli, dostanete každý týden emailem jeden videonávod s přesným postupem. To, co jste si přečetli, si tak budete moci i prakticky vyzkoušet.

Postupně si tak osvojíte vše, co je třeba. Případné otázky pak můžete klást v uzavřené facebookové skupině, kam dostanete přístup.

Vaše průvodkyně kurzem

Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních na Estara.cz, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Karen

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

 

Ukázka finančního kouzla

Ukázka videa, které je součástí kurzu. Každý týden vydáváme k ebooku nové video.

(podívejte se na ukázku z kurzu)
Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)