Vykládejte Lenormand jako profesionál

Estärä vám nyní s radostí představuje nový kurz “Vykládejte Lenormand jako profesionál”, v němž se vracíme k původní tradici používání těchto karet.

Proč Lenormand?

 • mluví jasnou a srozumitelnou řečí
 • je použitelný v praktickém životě a na otázky týkající se běžných životních situací
 • umí se dostat přímo k jádru věci a “vyhmátnout” podstatu problému

Pro koho je kurz určen?

 • pro ty, co karty rádi čtou, a intuici používají jako nadstavbu, nikoliv to jediné, na čem staví své výklady
 • pro ty, co mají rádi určitý řád, strukturu a systém, o který se mohou pevně opřít
 • pro začátečníky i věčné začátečníky, co chtějí skutečně pochopit řeč, kterou Lenormand karty hovoří 

Co vám kurz přinese? 

 • znalosti významů a výkladových technik založené na původní tradici Lenormad systému 
 • schopnost plynule používat jazyk Lenormad karet
 • radost a lehkost při práci s Lenormad kartami

Co kurz obsahuje?

 • více jak tři hodiny videomateriálu (obsah kurzu), kde vás seznámím se strukturou a významy karet a naučíme se výkladové techniky od těch nejjednodušších k nejsložitějším
 • e-book, kde přehledně shrnuji vše, co se dozvíte ve videu (včetně obrazového materiálu, který vám pomůže s učením se výkladovým technikám)
 • vstup do uzavřené Facebookové skupiny, kde máte prostor na své otázky ke kurzu
 • 1x online konzultace (30-60minut)

Vaše průvodkyně kurzem

Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních na Estara.cz, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

Často se tvrdí, že „správná“ čarodějka rozpozná svoje schopnosti už ve velmi raném věku. Moje duše si však zřejmě vybrala méně obvyklou, zato však barvitější a dobrodružnější cestu životem. Musela jsem toho nejprve spoustu poznat a pochopit, poprat se s překážkami, které jsem si sama postavila do cesty, užít si extatické výšiny štěstí a pak se na dlouhou dobu se ponořit… Více o Gaurí


 

O kurzu

 

Obsah kurzu

První kapitola – Úvod a historie

Vítejte v kurzu Vykládejte Lenormand jako profesionál. V této kapitole se dozvíte něco málo z historie karet Petit Lenormand, povíme si o tom, jak si vybrat svůj první balíček karet a jak s kartami a technikami jejich výkladu budeme pracovat.

Druhá kapitola – Významy karet

V této kapitole si postupně projdeme významy všech šestatřiceti karet. Vycházet budeme z tradičních významů založených na Hře naděje a raném vydání Petit Lenormand z poloviny 19.století. Ke klíčovým slovům si přidáme i jejich využití v různých pozicích ve výkladu a seznam rozšíříme i o využití Lenormand karet k popisu osob, předmětů či míst.

Třetí kapitola – Hrací karty

Lenormand karty jsou propojené s hracími kartami. Toto spojení nám může poskytnout další vrstvy významů, které obohatí váš výklad. Stručně se tedy seznámíme s tím, jak s touto „přidanou hodnotou“ pracovat.

Čtvrtá kapitola – Výkladové techniky

Techniky výkladů jsou pro práci s Lenormand kartami stěžejní. V následujícím videu si spolu probereme horizontální, vertikální i vzdálenostní vztahy mezi kartami a postupně se dostaneme od výkladů ze tří karet až ke Grand Tableau.

Pátá kapitola – Závěr

Došli jsme na závěr videí, ale kurz Vykládej Lenormand jako profesionál zdaleka nekončí. Naše společná cesta bude pokračovat v uzavřené Facebokové skupině a v rámci pravidelných skupinových videohovorů.