Základy runové magie

 • 9 týdnů na cestě poznání run a jejich magie
 • 9 kapitol teorie i praktických cvičení
 • Nechte se vést tajemným šepotem run a jejich mystérii

Nechte se vést cestou magie a tajemným šepotem run. Vystavte si díky nim praktickou a komplexní magickou praxi, která vám díky moudrosti minulosti pomůže vytvořit si přesně takovou budoucnost, po jaké toužíte. 

Runová magie je sice svázaná s germánskou minulostí a kulturou, jako systém je však zcela nadčasová a může tak výborně sloužit i modernímu praktikujícímu.

K jejímu plnohodnotnému používání je třeba pochopit minulost, historii a mytologii s nimi spojenou, ale jakmile si runy pořádně „osaháte“, stanou se z nich přátelé, kteří vám pomohou ve vašem současném každodenním životě. Od bolesti zubů až po rande a pohovory v práci, díky runám máte vždy po ruce funkční metodu, jak magicky pracovat s vaší realitou.

Staří bohové, kteří nám runy přinášejí, nejsou zastaralí a už vůbec ne mrtví. Přenesli jsme si je do dnešních dní a díky tomu, že se vyvíjejí a aktualizují, jsou v moderním světě stejně relevantní jako runy samotné. Možná jsou tito bohové do jisté míry jiní než bohové starých ság, jejich podstata však zůstává neměnná. Stejně jako se lišíme my od našich dávných předků v našem životním stylu, ale přeci jsme si tak podobní v tom, na čem nám záleží a o co ve svých životech usilujeme.

 

K čemu potřebujete runovou magii

 • Runová magie je ucelený systém, který je vysoce účinný sám o sobě. Pokud si tento systém dostatečně osvojíme, dá se zároveň na úrovni osobní praxe propojit s jinými přístupy.
 • Runy mají vysokou účinnost již při malé znalosti, a přestože není dobré s nimi zacházet bez rozmyslu a bez studia (jako s žádnou magii), už po krátké době mohou nést výsledky.
 • Runy jako celek působí na osobnost praktikujícího a pomáhají mu dosahovat lepších výsledků a zlepšovat život celkově. Runová magie je tedy i systém osobního rozvoje.
 • Runy jsou využitelné také jako divinační systém. Znalost run nám tedy nabízí věštění, magii i osobní růst v jednom.

Co vám kurz Základy runové magie přinese

 • Seznámíte se s potřebnými základy teorie, historie a mytologie, ale budete se soustředit zejména na praktické využití run, a to tak, abyste s nimi mohli pracovat již od začátku
 • K dispozici vám bude online podporu průvodkyň kurzu, které s runami dlouhodobě pracují v rámci vlastní magické praxe
 • Dostanete praktická cvičení, díky kterým se za devět týdnů naučíte runy číst, psát a prakticky používat
 • Ve studijní skupině na Facebooku najdete doplňkové materiály k jednotlivým kapitolám. Videa, audionahrávky a fotky vám ukážou naše vypracovaná cvičení, rozšíří sepsané texty a přinesou ukázky z naší osobní praxe
 

Říkají o nás

Vaše průvodkyně kurzem

Kdo kurz vede? Čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak bude kurz probíhat?  

Každý pátek, počínaje 25.8, vám na mail, který jste uvedli při registraci, pošleme výukové materiály. Ty se skládají z teoretické a praktické části a jsou rozděleny do devíti logicky na sebe navazujících kapitol. Při spuštění kurzu dostanete přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde nejen zodpovíme vaše otázky, ale hlavně s vámi projdeme cvičení z „učebnice“ a budeme sdílet i ukázky osobní praxe.  

Nikdy jsem s runami nepracoval/a. Je kurz pro mě vhodný?

Ano, náš kurz je určen přímo pro vás. Naučíme vás nejen významy run, ale hlavně vám pomůžeme postavit solidní základy vaší vlastní praxe.  

Do kdy se můžu registrovat?

Registrace do kurzu bude ukončena o půlnoci 24.8. Po tomto datu již nebude možné se do kurzu přihlásit.

Budu mít materiály k dispozici i po skončení kurzu?  

Ano, všechny materiály dostanete v elektronické podobě a jsou vaše k dalšímu studiu a používání.

Co když nestihnu všechno procvičit během devíti týdnů trvání kurzu?

Nic se neděje, každý může postupovat svým tempem. Devět týdnů je jen rámec kurzu, kdy se každý z týdnů budeme na skupině věnovat obsahu aktuální kapitoly. To ale neznamená, že pokud něco nestihnete, že vám „ujel vlak“. Prostě si vše nastudujete tak, jak vám vyhovuje, a ke cvičením ze skupiny se vrátíte kdykoliv vám to vyhovuje. Přístup do skupiny vám zůstává i po skončení kurzu, takže se není třeba ničeho obávat. 

Potřebuji ke kurzu nějaké (speciální) pomůcky?

Potřebujete jen chuť se učit, tužku a papír, nic víc. Samozřejmě si můžete udělat radost koupí runových kamenů, karet nebo třeba sošek, a my vám v rámci kurzu dáme rády doporučení na ověřené tvůrce, ale nic z toho není podmínkou k absolvování kurzu.

Musím mít nějakou zkušenost s magií, nebo je kurz i pro úplné nováčky?  

Kurz Základy runové magie nevyžaduje žádnou předchozí magickou praxi. Naopak, pokud stojíte na úplném začátku, může vám pomoci vybudovat si systém magické práce, který pak můžete využít i mimo studium run.

Chystáte i nějaký navazující kurz pro ty, co budou chtít ve studiu run pokračovat?

Samozřejmě. Kurz se jmenuje Základy runové magie, protože je určený zejména pro začátečníky. Pokud zjistíte, že vás runy baví stejně jako nás, můžete se k nám příští rok připojit do pokračovacího kurzu, který naváže tam, kde úvodní kurz končí. Bude tedy otevřen jen pro ty, co již absolvovali kurz první.

Můžu objednávku za kurz uhradit v eurech?  

Samozřejmě, cenu pro platby ze zahraniční najdete v objednávkovém formuláři. Pokud byste nám chtěli zaplatit v jiné měně než českých korunách nebo eurech, napište nám na mail: estara.cz@gmail.com

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)