Magie panenek – online webinář

Vložte své sny a přání do reality prostřednictvím tvůrčího procesu. Naučte se pomocí vlastnoručně vyrobených panenek podpořit jakýkoliv magický záměr.

Online webinář Magie panenek je tu pro vás již 21. dubna!

Přestože mnoha lidem jako první vyskočí v hlavě myšlenka na vúdú panenky, prošpikované špendlíky, použití panenek v čarodějnictví je mnohem komplexnější a může zahrnovat léčení, podporu plodnosti, domácí harmonii či posílení vztahů.

Používání panenek v magii je totiž stejně staré jako magická praxe sama.

Panenka může nahradit osobu, která s ní pracuje, nebo reprezentovat někoho, na koho sesíláme kouzlo nebo ho chceme nějak magicky ovlivnit. Sama o sobě není ani dobrá, ani špatná. Záleží na nás a na záměru, kterým ji naplníme.

Zajímá vás magie panenek? Zajímá vás, co magické panenky nabízí, jak se vyrábí, nebo jak se magicky nabíjejí?

Co se v našem webináři naučíme?

 • Co je magie panenek
 • Jakou panenku můžeme vytvořit
 • Jaké jsou druhy magických panenek
 • Budeme si povídat o panenkách voskových, dřevěných, látkových a panenkách z kůže
 • Vysvětlíme si, jak se panenky vyrábějí
 • Podle čeho se panenky vyrábí a jak se volí téma
 • Bylinky vhodné pro magické panenky a jejich nabíjení
 • Nabíjení panenek
 • Jak dlouho panenky nesou energii
 • Jak se o panenky budeme starat
 • V závěru si ukážeme i nějaká kouzla s panenkami
 • A bude prostor i pro vaše otázky
 
 

Ukázka rituálu

Váháte, zda vás je tento webinář pro vás? Zkuste si sami následující rituál a přesvědčte se, že pracovat magicky s panenkami je snadné, zábavné a zároveň nesmírně efektivní:

Na tento rituál si vlastnoručně ušijeme menší panenku z plátna. Můžete ji vycpat například vatou, slámou, bylinkami nebo jiným materiálem.

Můžete do ní vložit i osobní volty jako například své vlasy nebo nehty. Volt je magický předmět, který spojuje panenku s příjemcem rituálu – v tomto případě s vámi. Meditujte při 1 bílé svíčce 15–20 minut. Potom si napište na list papíru věci, se kterými se chcete rozloučit. Napište tam všechny své starosti a problémy, které máte. Papírek vložte dovnitř panenky a panenku zašijte. Všechny starosti zašijete do této panenky. Panenku pak celou spalte ve svém kotlíku, nebo nějakém starém hrnci a popel dejte do tekoucí vody.

Vaše průvodkyně kurzem

Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních na Estara.cz, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Karen

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)