Obranná a ochranná magie – online webinář

Seznamíme vás s technikami a nástroji obranné a ochranné magie. Zaměříme se na osobní ochranu i obranu před magickými útoky, a to z pohledu několika různých magických tradic.

Online webinář Obranná a ochranná magie je tu pro vás již 26. května!

Jste si jisti, že máte sebe sama, své blízké a svůj domov dostatečně ochráněné i před nehmotným nebezpečím? Zavřené dveře a okna, kvalitní zámky a alarmy se staly běžnou součástí našich životů. Jistě nikoho z vás nenapadne odejít z bytu bez toho, aby zamknul dveře a určitě nenecháváte stát auto bez dozoru s klíčky v zapalování.

Jak jste na tom ale s ochranami proti nehmotným nebezpečím? Běžné každodenní situace, konflikt v práci či hádka s partnerem mohou vytvořit pole negativní energie, které se na vás pověsí a může z vás vysávat energii. Pokud navíc magicky pracujete, jistá nebezpečí hrozí i od entit, z Jinosvětů a, přiznejme si to, občas i od jiných praktikujících, kteří se rozhodnou nesouhlas s vámi a vaší cestou řešit prostřednictvím škodné magie.

Abyste nebyli nehmotnému světu a jeho energiím vydáni na pospas, přinášíme vám tříhodinový seminář, ve kterém se naučíte základní principy a postupy ochranné a obranné magie.

Zjistíte, odkud mohou nebezpečí přicházet a jak na ně reagovat pokud už dojde k nějakému propolomení vašich přirozených obran. Největší důraz ale klademe na prevenci. Tedy na to, aby se k vám tyto energie vůbec nedostaly a pokud dostanou, aby vám neuškodily.

 
 

Ukázka rituálu

Váháte, zda vás je tento webinář pro vás? (video připravujeme, zde o Magii panenek)

Vaše průvodkyně kurzem

Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních na Estara.cz, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Karen

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)