Rituál k novému runovému roku

Co takhle oslavit nový rok v červnu? Ne, nezbláznili jsme se!

Runové kolo roku se otočilo a přišel čas slavit. A kdo jiný by měl být hlavní hvězdou večera, než samotný Všeotec.

Stejně, jako po zimním slunovratu následují novoroční oslavy, po tom letním nastává nový runový rok. Máme tak příležitost znovu bilancovat a znovu začít. Tentokrát v doprovodu Odina a runových sil.

V noci z 28. na 29. června předává poslední runa staršího futharku, domácká, stabilní a pohodová Othala, žezlo zpět první runě, mladistvé, nespoutané a energií nabité Fehu. A my budeme u toho.

V předvečer nového runového roku, 28. června, se sejdeme, abychom společně s Odinem navštívili Strom světa, nechali se okouzlit mocí run a vykročili do léta i další etapy svého života šťastnou nohou a plni elánu, nadšení a energie.

 

Co nás čeká?

  • Nic menšího, než setkání se samotným Všeotcem Odinem
  • Vedená runová meditace
  • Propojení s energií a magií run
  • Novoroční rituál
  • Spojení s bohy run a severské magie

Pojďme společně využít energii tohoto novoročního přechodu k obnovení sebe sama i k propojení s mocnými runovými duchy. Naskočme na runové kolo roku, které nás provede následujícími dvanácti měsíci v rytmu Sleipniho kopyt, abychom tak mohli využít runové energie na maximum. 

Vaše průvodkyně rituálem

Kdo kurz vede? My tři čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)