Nevykládej tarot jako ezo bába

Víš, co mají společného tarot a pečení dortů? Snadno se to pokazí, pokud se držíš zatuchlých receptů. Ale máme pro tebe lahůdku: webinář “Nevykládej tarot jako ezo bába”, co ti ukáže tarot v novém světle, bez příchuti včerejška. Naučíme tě, jak číst karty tak, aby odrážely hloubku a kontext, ať jsi nováček nebo tarotový bard hledající svěží vítr. Nás, čarodějky z Estärä, spojuje láska k magii a tarotu, tak přijď. Nech to s námi ožít, než to odvane vítr.

 

Přestaň vykládat tarot podle zastaralých metod

V tomto webináři se zaměříme na moderní a promyšlené metody čtení tarotových karet. Ukážeme ti, jak se vyvarovat běžných chyb, které mohou vést k povrchnímu nebo zavádějícímu porozumění tarotu.

Přístup založený na hloubce a kontextu

Budeme mluvit o tom, jak číst karty s důrazem na jejich hlubší významy a jak je interpretovat v širším kontextu. Zaměříme se na nejčastější chyby, které brání používat tarot jako ucelený systém divinace i magie.

Proč se přihlásit

Pokud hledáš způsob, jak prohloubit své porozumění tarotu a přitom se vyhnout stereotypům, tento webinář je ideální startovací bod. Přidej se k nám a objev, jak může být tarot cenným nástrojem na tvé životní cestě.

Bezplatný webinář jako vstupní brána

Náš bezplatný webinář slouží jako úvod do tohoto způsobu myšlení. Poskytne ti základní nástroje a techniky pro zodpovědné a informované praktikování tarotu. Nezáleží na tom, zda jsi úplný nováček nebo zkušený čtenář karet hledající nové perspektivy; tento webinář je navržen tak, aby rozšířil tvé obzory a posunul tě “hodně někde” ve tvé praxi.

Spojujeme tradici s inovací

Zatímco si vážíme tradičního umění a symboliky tarotu, zdůrazňujeme potřebu jeho inovativního využití v dnešní době. Ukážeme ti, jak může být tarot nástrojem osobního růstu, sebepoznání a rozhodování založeného na hlubokém porozumění sobě a světu kolem nás.

Vaše průvodkyně kurzem

Kdo kurz vede? My tři čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)