Tarotová akademie Estärä II.

Pokračování Tarotové Akademie: Prohloubení vašich znalostí

Máte za sebou první semestr Tarotové Akademie a už se vám podařilo proniknout do základů Velké Arkány. Možná jste zjistili, že tarot není jen o učení se významů jednotlivých karet nazpaměť, ale o porozumění širším souvislostem a propojení symbolů s vaším vlastním životem. Nyní nastal čas posunout se dál a prohloubit vaše znalosti i schopnosti.

V druhém semestru se ponoříme do tajemství Malé Arkány, která je stejně důležitá jako její velká sestra. Budeme objevovat čtyři živly a jejich vliv na jednotlivé karty, naučíme se, jak je kombinovat a jak interpretovat jejich významy v různých životních situacích. Připravte se na intenzivní, ale fascinující cestu, která vám otevře nové obzory a prohloubí vaši intuici.

Kromě teoretických znalostí vás čeká spousta praktických cvičení a výkladů, kde si vše osvojíte v praxi. Budeme pokračovat v pravidelných domácích úkolech, které vám pomohou upevnit nově nabyté znalosti, a nezapomeneme ani na důležitou skupinovou spolupráci a osobní konzultace.

Tarotová Akademie je tu, aby vám poskytla vše potřebné pro váš další krok na cestě k hlubšímu porozumění tarotu a jeho magického potenciálu. Těšíme se na vás a na to, co společně objevíme v druhém semestru. 

Jak to bude probíhat?

 • každý týden obdržíte do mailu pracovní materiál sestávající z teoretické a praktické části
 • každý měsíc se v předem domluveném termínu sejdeme na online video callu, kde se budeme věnovat jedné lekci (doba trvání jedné lekce cca 3 hodiny)
 • v rámci lekce probereme teorii, následně bude prostor pro vaše otázky
 • na konci lekce dostanete cvičení a úkoly
 • pro ty z vás, kdo nemohou být na online setkání, bude vždy k dispozici video záznam
 • po celý další měsíc budeme vše procvičovat a probírat v uzavřené skupině, kde se budeme věnovat i vašim dotazům
 • v rámci každého semestru máte nárok na dvě individuální konzultace psanou formou nebo jako online video call
 • cokoliv budete během daného měsíce zkoušet a procvičovat, můžete nejen s námi, ale i s ostatními studenty konzultovat v uzavřené skupině na Facebooku

Kolik za Akademii zaplatíte?

 • členství v Akademii je zpoplatněno částkou 1 900 Kč měsíčně – v ceně je jedno online setkání všech účastníků, práce v uzavřené skupině a 2 individuální konzultace 
 • kurzovné je splatné vždy k 10. dni daného měsíce nebo jako jednorázová zvýhodněná platba 5 000 Kč před začátkem semestru
 • pokud zaplatíte za celý druhý semestr již nyní (do 15.7. 2024), máme pro vás připravenou first minute slevu na 4 500 Kč, což znamená celkem sleva 1 200 Kč oproti platbám po měsíci.

A nezapomeňte

Vše, o čem budeme v Akademii mluvit, si vždy budete mít možnost prakticky procvičit. V uzavřené skupině můžete již od začátku sdílet nejen svoje zkušenosti a dotazy, ale samozřejmě i výklady – k nimž vám poskytneme zpětnou vazbu my, vaše učitelky, ale i vaši spolužáci ve skupině. 

 
 

Říkají o nás

Kdo vás bude v Akademii učit?

Na tvorbě materiálů, osnov a obsahu pro Akademii se podílí celý tým Estärä, ale výuku povedou Gaurí a Karen, se kterými se budete společně setkávat nejen v rámci online callů, ale budou s vámi také vést individuální konzultace a věnovat se vám v uzavřené skupině.

Obě vaše učitelky znáte již z předchozích kurzů a webinářů. Gaurí i Karen spojuje kromě přátelství nejen společná láska k tarotu, práci s duchy a nekromancii, ale v současné době obě podstupují intenzivní trénink v kurzech Jasona Millera, věnovaným práci s Hekaté a tantrickou magií, a také v kurzu Jacka Grayla, kde se do hloubky věnují magii řeckých papyrů. Obě totiž věří, že aby člověk mohl být dobrým učitelem, musí být celoživotním studentem s neutuchající žízní a touhou po poznání, vědomostech a rozvoji.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)