Tiumen / kartářka a čarodějka

Chcete v kartách najít odpovědi nikoliv na to, co vás čeká a nemine, ale jak žít kvalitnější, spokojenější a naplněnější život? Jsem tu, abych vám pomohla.

Jmenuji se Gaurí, ale možná mě znáte spíše pod jménem Tiumen, které jsem začala používat, když jsem hledala pojmenování pro to, co dělám a čemu se věnuji. První balíček karet se mi do rukou dostal před více jak dvaceti lety, ale ve skutečnou vášeň se karty proměnily až o něco později, když jsem objevila karetní systém Lenormand, který mě doslova uhranul a očaroval mě.

Z lenormandek dodnes vykládám moc ráda, zejména tam, kde potřebuji jasné, stručné a praktické odpovědi. Při svých výkladech se ale obracím také na karty tarotové i vykládací, a dle potřeby využívám i jiné metody divinace. Každá situace si žádá své specifické řešení, a všechny nástroje mají své místo a použití.

Nejdůležitějším nástrojem kartářky však není jeden konkrétní balíček karet, ale její schopnost se nacítit na tazatele, její empatie i její zkušenosti. To, spolu s individuálním přístupem nabízím těm, co ke mně přijdou s žádostí o pomoc a radu.

Některé moje klienty překvapí, že se moje výklady soustředí mnohem více na přítomnost než na budoucnost. Má to ale svůj smysl. Minulost už neexistuje, budoucnost se ještě nestala a jediné, s čím můžeme pracovat, je současný moment, který máme k dispozici. A cílem mých výkladů není to, aby se lidé smířili s tím, co se má stát, ale aby se stali aktivními tvůrci svého vlastního života. Aby se místo trpného smíření s tím, kam se věci ubírají, sami chopili pomyslného kormidla.

Proto se spolu s klienty díváme na to, co se jim aktuálně děje, a hledáme příčiny, proč tomu tak je. Rozplétáme propletence starých vzorců, kterými se v životě nevědomě necháváme řídit, a hledáme vědomé cesty, jak změnit zažité programy, podle nichž jste byli zvyklí fungovat.

Minulost už neexistuje, budoucnost se ještě nestala a jediné, s čím můžeme pracovat, je současný moment, který máme k dispozici. A cílem mých výkladů není to, aby se lidé smířili s tím, co se má stát, ale aby se stali aktivními tvůrci svého vlastního života

Provádíme revize, čistky a někdy i velké úklidy, které jsou potřeba, abyste se osvobodili z nevolnictví nefunkčních návyků, a začali příběh svého osudu psát sami a za sebe.

Moje výklady nebývají stručné, ale nezdržujeme se v nich ani žádnou zbytečnou omáčkou. Když cítím, že je to třeba, nedržím se zpátky, ale poskytnu nevyžádané rady nebo nápady, jak máte věci dělat jinak.
Mým cílem totiž není ukázat vám v kartách vaši budoucnost, ale pomoci vám díky výkladu vytvořit si přesně takovou budoucnost, v jaké chcete žít.

Co nabízím

Výklad na konkrétní otázky nebo výklad kompletní, kde pokryjeme všechna důležitá témata vašeho života jako práci, finance, rodinu, vztahy, zdraví a další.

Jak svůj výklad obdržíte

V písemné formě na váš email – u kompletního výkladu v rozsahu na cca 6–8 normostran. Po přečtení výkladu máte možnost následné komunikace opět po mailu, kdy si můžeme ujasnit to, co nebylo jasné nebo potřebuje hlubší prozkoumání.

Moje cena

1 000 Kč za hodinu – kompletní výklad zahrnuje 2 hodiny práce.

Osobní výklady

Osobní setkání aktuálně neumožňuji. Ve výjimečných případech může výklad proběhnout online jako video rozhovor přes aplikaci Zoom, vzhledem k mému velkému časovému vytížení a značné energetické náročnosti online výkladu je cena za 30 minut 1 000 Kč, za 60 minut 2 000 Kč.

 

Objednat služby

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Říkají o mně

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)