Energetická práce s kyvadlem

Využití kyvadla ke stabilizaci mysli a práce s energiemi

Šestitýdenní trénink práce s kyvadlem, který vás naučí mnohem víc než jen hledat pomocí kyvadla odpovědi na otázky

 • naučte se pracovat s kyvadlem a rozumět mu
 • použijte kyvadlo pro kontakt se svými bohy, entitami a jinými bytostmi
 • naučte se kyvadlo využít při řešení nejrůznějších situací ve vašem životě, ať už se jedná o lásku, finance nebo přátelství.
 • posilte svou magickou praxi a schopnost pracovat s energiemi

Kyvadlo je nejen pomůcka pro věštění, ale je taky nejlepší kamarád každé čarodějky, která se chce podívat na výlet mezi světy. Tento malý kousek závaží, který se vejde do všech velikostí kabelky a kapes u kalhot, nás může ale provést všemi dimenzemi bytí.

Kyvadlo je naší každodenní součástí a díky svému univerzálnímu využití je přesně tou magickou pomůckou, kterou bychom jako první zachraňovaly z hořícího domu nebo s sebou vzaly na pustý ostrov.
Kyvadlo je prostě malé a šikovné… a umí toho mnohem víc, než byste řekli.

Kolikrát se vám už ale stalo, že jste kyvadélko vzali do rukou a s velkým očekáváním se snažili napojit na své Vyšší já, a kyvadlo vám tedy místo toho ukázalo, co jste chtěli vidět? Kolikrát jste měli pocit, že si své odpovědi ovlivňujete sami a kyvadlo je vám čte přímo z hlavy? Kolikrát jste chtěli svoje kyvadlo zahodit a už se na něj nikdy ani nepodívat?

Kyvadlo skutečně může být nespolehlivou pomůckou. Je to proto, že naše vědomí v jakékoliv podobě je ovlivněné naším přáním, touhou i strachem. Abychom se vyhnuli tomu, že nám kyvadlo bude doslova číst naše myšlenky, musíme se umět správně napojit.

Pokud svou mysl nedokážeme “hodit na neutrál”, nemůžeme očekávat nezaujaté odpovědi. Pokud pracujeme s nějakým očekáváním či strachem, může se naše Vyšší já, tedy naše vyšší forma vědomí, propojit s nejrůznějšími entitami, které nám schválně posílají odpovědi, které nejsou správné, nebo takovou odpověď, kterou chceme, aby nás svedli na cestu, která nás dostane do dalšího začarovaného kruhu.

Kdo z nás v životě nezažil strach při rozhodování v lásce, finančních záležitostech či přátelství? Kyvadlo je ideálním nástrojem, který nás z těchto strachů může vyvést, pomůže se rozhodnout podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

Kdo z nás si kdy nevěděl rady při hledání chlapa, v rozhádaném vztahu, finančních záležitostech, s hysterickou kamarádkou, nebo jen přeplněným dřezem na nádobí a přetékajícím odpadkovým košem? Kyvadlo sice žádného chlapa k topení nepřipoutá, peněženku nenaplní a odpadky nevynese, ale může být ideálním nástrojem, který nás vyvede z našich strachů, vyčistí naše bloky a pomůže se vydat správnou cestou k hojnosti.

V našem kurzu Energetické práce s kyvadlem se naučíte nejen získávat odpovědi ano nebo ne, které znáte z internetu či knih. Naučíte se propojit a navázat osobnější kontakt na samotné Univerzum, se svými bohy, entitami a jinými bytostmi, se kterými zrovna pracujete.

Co vám kurz přinese?

Objevte své schopnosti

Naučíte se plnohodnotně využít potenciál svých schopností a uvědomit si vlastní sílu tak, abyste se mohli na své kyvadlo spolehnout v každé situaci a navázat hlubší kontakt se svými bohy, entitami a jinými bytostmi.

Naučíte se, jak s kyvadlem pracovat a rozumět jeho pohybům.

Kyvadlo vám pomůže pochopit a řešit různé situace ve vašem životě, ať už se jedná o lásku, finance nebo přátelství. Získáte nejen své odpovědi, které potřebujete, ale zlepší a zjednoduší se i vaše magická praxe.

Stabilizace mysli

V první části kurzu se zaměříme na meditaci a techniky, jak uklidnit svou mysl, což je klíčové pro úspěšnou práci s kyvadlem.

Praktická část

Naučíte se správné techniky práce s kyvadlem, zlepšíte svou magickou praxi a komunikaci se svými patrony.

Podíváte se na to, jak si navyšovat energii v různých oblastech a životních tématech. Procvičíte si své intuitivní vnímání.

Budete pracovat s energií vaší i vašich blízkých, aktivovat kouzla a nahlédnout do jiných dimenzí a Jinosvětů.

Co se v kurzu naučíte?

 1. Výběr, držení kyvadla a bezpečnostní opatření:
 • Jak si správně vybrat kyvadlo a jaké materiály jsou vhodné a proč.
 • Jak kyvadlo správně držet a jak s ním správně manipulovat.
 • Jaká jsou bezpečnostní opatření při práci s kyvadlem.
 1. Propojení s vyšším vedením:
 • Jak se propojit s vyšším vedením a zjistit, kdo je vaším patronem.
 • Jak používat tabulky.
 • Jak komunikovat s božstvy, entitami a jinými bytostmi.
 1. Správné otázky a terapeutická práce:
 • Jak se správně ptát.
 • Jak být sám sobě terapeutem a jak si vyčistit své energetické pole.
 1. Komunikace a čištění prostoru:
 • Jak za pomocí kyvadla vstoupit do Jinosvětů a komunikovat se svými předky.
 • Jak efektivně vyčistit prostor a svůj domov.
 1. Magická práce:
 • Jak za pomocí kyvadla aktivovat vaše kouzla.
 • Jak poznat kletby, uhranutí, uřknutí a jak se proti nim bránit.
 1. Práce s energiemi blízkých:
 • Jak se správně napojit na energie vašich blízkých a jak s nimi pracovat.
 • Jak pracovat se svým čakrovým systémem a čakrami svých blízkých.

Jak to bude probíhat? 

každý týden dostanete:

 • audio a video nahrávky s teoretickou a praktickou částí
 • cvičebnici s úkoly
 • přehledné textové materiály
 • odpovědi na otázky k předchozí lekci 

po celou dobu kurzu budete mít:

 • přístup do Facebookové skupiny, kde máte možnost klást otázky 
 • možnost zasílat dotazy e-mailem (odpovědi dostanete vždy s další lekcí v audio formátu)
 

Vaše průvodkyně rituálem

Kdo kurz vede? My čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Říkají o nás (účastníci našich kurzů)

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)