Meditační trénink mysli

Meditační a mindfulness techniky pro věčně nestíhající čarodějky

Šestitýdenní trénink založený na meditačních technikách a metodách

  • najděte stabilitu mysli, která vám umožní magicky pracovat s energiemi
  • naučte se mentálním technikám, díky kterým bude vaše magie úspěšnější
  • ovládněte svou mysl a staňte se mocnější čarodějkou a spokojenějším člověkem

Nemusíte odcházet do ašrámu, abyste se naučili ovládnout svou mysl.
Nemusíte se vzdát rodiny, práce, přátel a koníčků.
Nemusíte se stát sladce spirituálním člověkem, co zpívá ÓM i na toaletě. 
Nemusíte víc pracovat.
Stačí začít pracovat chytře.
A to my umíme.

A teď to naučíme i vás. 

Možná s magií teprve začínáte a experimentujete se svými prvními kouzly a rituály. Anebo už máte něco odpraktikováno a vyzkoušeno. Přesto je dost možné, že zapomínáte na tu nejdůležitější věc: vaše magie je tak funkční, jak funkční je vaše mysl. Stavět magickou praxi na roztěkané mysli je totiž asi stejně tak efektivní jako stavět dům na podmáčené půdě. 

My všichni tuhle chybu ale běžně děláme. Honíme se za zajímavě vypadajícími zážitky a doslova křečkujeme zásoby více či méně cool pomůcek (to není kritika, jsme v tom spolu) a přitom nástroj, který je ze všeho nejdůležitější zanedbáváme nebo dokonce úplně ignorujeme. Syslíme vědomosti a kupujeme si kurzy, ale “zdržovat se” zdánlivým niceděláním v meditaci prostě není to, do čeho bychom chtěli investovat to minimum času, co máme sami pro sebe.

Poznáváte se v tom? Myslíte, že na nějaké hrátky s myslí a posedávání v lotosu nemáte čas? Že jste večer rádi, že padnete na gauč, a ráno je váš nejoblíbenější rituál polít si hrdlo kávou a doufat, že vás kofein postaví na nohy, abyste mohli naskočit do krysího bludiště každodenních povinností? 

A není už čas, abyste konečně sami sebe a kondici své mysli posunuli na vrchní příčku v seznamu priorit? 

Během šesti týdnů výcvikového tábora pro mysl se asi osvícenými jogíny nestanete. Jedno vám ale můžeme slíbit. Začnete být efektivnější. A stejně tak bude efektivnější vaše magie. 

A rozhodně to nebude ze cenu toho, že po vás budeme chtít osm hodin trávit s nohama zauzlovanýma do krkolomných pozic, zatímco vaše ctěná sedinka spočívá na jednom místě a děti vám přitom řvou hlady, partner se hroutí z nedostatku vaší pozornosti a z práce vám doručili výpověď pro často se opakující absenci.

Náš trénink je pro čarodějky, jako jsme my samy. Pro ženy, co mají rodinu, práci, koníčky a ještě víc práce. Pro lidi, co si pod slovem pohoda představují to, že si ve stoje vypijí studené kafe. 

Protože co si budeme. Nejsme Buddha, abychom mohli na šest let opustit rodinu a jít se v klidu posadit pod strom, dokud nedosáhneme osvícení. Nebo dalajláma, který fakt nemusí po obědě vyzvednout mladší dítě ze školy a se starším pak psát domácí úkol z matiky. Jsme normální ženy a mámy, které vědí, že ani na WC člověk nemusí být sám. 

Přesto meditujeme a pracujeme se svou myslí. Denně. A nemusíme kvůli tomu měnit nic na svých uspěchaných a hektických životech plných běžných radostí i starostí. Není potřeba odcházet do kláštera ani jezdit do Indie na meditační retreaty.

Jak to bude probíhat?

každý týden:

  • audio nahrávky s teoretickou a praktickou částí
  • cvičebnici s úkoly
  • přehledné textové materiály
  • odpovědi na otázky k předchozí lekci 

po celou dobu kurzu budete mít:

  • přístup do Facebookové skupiny, kde máte možnost klást otázky 
  • možnost zasílat dotazy e-mailem (odpovědi dostanete vždy s další lekcí v audio formátu)

Magii lze praktikovat i bez toho, abyste se věnovali technikám, které vám pomůžou mít kontrolu nad tím, co se děje ve vaší mysli. Obdobně lze třeba běhat v lodičkách na vysokém podpatku. Do cíle se asi nějak dostanete, ale k ideálním podmínkám to bude mít dost daleko. 

Určitě existují lidé, co zvládají zkrotit cirkus myšlenek, pocitů a vjemů, který mají ve své mysli, bez nutnosti sedat pravidelně na meditační polštář. Představují však asi stejnou statistickou anomálii jako lidé, co mohou jíst bez omezení, a přitom nepřiberou. Výjimky však rozhodně netvoří pravidlo a valná většina lidí sebou nechává smýkat ode zdi ke zdi svými emocemi nebo vnějšími okolnostmi (na které reagují svými emocemi). Jejich mysl připomíná spíše džungli plnou lidožravých predátorů, kteří využijí každé slabosti, aby se zakousli do živého, než zenovou zahrádku s pečlivě uspořádanými brázdami jemného písečku.

Ptáte se, jak a jestli vůbec to nějak souvisí s magií? Víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Nejmocnějším nástrojem každé čarodějky je totiž její mysl. Všechno ostatní jsou jen pomůcky. Ale mysl, to je královna celé akce. Bez ostře vybroušené a jasné mysli si můžete lehnout do vany plné krystalů, umístit si doprostřed čela ochranný amulet a mezi půlky aplikovat magický olej vyextrahovaný ze slz jednorožců zatímco prozpěvujete zaklínání ze všech známých i neznámých grimoárů, a stejně to nebude ono. 

Ono totiž dost dobře nemůžete vyvolávat entity podsvětí nebo k sobě přitahovat miliardáře i s jachtou, když zrovna myslíte na to, že je třeba zaplatit dětem družinu a nebo na to, jak vás naštvala kolegyně v práci. 

Stabilní mysl je základ. A uživatel mysli, rozuměj čaroděj/ka, který umí odlišit to, co se v mysli děje, od mysli samotné, je někdo, komu se doširoka otevírají možnosti práce s energiemi a nekonečné obzory cest do  Jinosvětů. 

Meditace není způsob, jak žít šťastnější život. Ten si budete muset zařídit po své ose a svým úsilím. Meditace (a další metody práce s myslí, které si společně představíme) vám však poskytne to, co potřebujete, abyste vůbec mohli přemýšlet o úspěšné magické práci – být tím, kdo mysl ovládá a ne tím, kdo je svou myslí ovládán.

 

Vaše průvodkyně rituálem

Kdo kurz vede? My čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Říkají o nás (účastníci našich kurzů)

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)