Magická posilovna mysli

Dvanáctitýdenní trénink meditace, mindfulness a energetické práce s kyvadlem. 

 • najděte stabilitu mysli, která vám umožní magicky pracovat s energiemi
 • naučte se mentálním technikám, díky kterým bude vaše magie úspěšnější
 • ovládněte práci s kyvadlem a objevte v sobě schopnost práce s energiemi 

Každá čarodějka je tak silná, jak silná je její mysl. Jenže zatímco o koncici těla se často staráme až s náboženským zanícením, kondici mysli máme tendenci zanedbávat.

Naši mysl totiž v létě neukazujeme u vody v plavkách, a tak nám připadá, že ji nemusíme trénovat, aby byla hezky tvarovaná a neměla na sobě nevzhledné záhyby. Zapomínáme ale na to, že mysl, stejně jako sval, potřebuje správně zatěžovat, aby nejen zvládla každodenní nálož stresu, ale byla ještě správně vyladěná k magické práci.

Možná máte pocit, že na mentální kondiční trénink nemáte čas, kapacitu a energii. Jenže není to spíš tak, že nemáte čas, kapacitu a energii proto, že vaše mysl neví, jak efektivně fungovat? 

Náš tréninkový program je speciálně ušit na míru všem, kdo nemají možnost odjet na meditační retreat do ústraní, kde mohou celý den sedět v lotosu a zpívat mantry. Jsou to návody, techniky a tipy od lidí, co žijí v běžném světě, pro lidi, co žijí v běžném světě. 

My, vaše “trenérky” jsme totiž nejen čarodějky, ale taky mámy, partnerky, podnikatelky, zaměstnankyně, vášnivé čtenářky… prostě ženy, co mají rodinu, hodně práce a ještě víc koníčků. Dobře víme, jak náročné je urvat si chvilku pro sebe. Nebudeme vám radit, že se máte vykašlat na každodenní radosti i starosti reálného světa. Ani vás nutit, abyste přeorganizovali celý svůj život. Ukážeme vám, jak i zdánlivě drobné změny, které může udělat úplně každý, mohou vaše všední bytí změnit na čistou magii. 

A o to jde. Abychom žili šťastný a kouzelný život.

Co nás společně čeká?

 • 6 týdnů tréninku meditačních a mindfulness technik pro věčně nestíhající čarodějky
 • 6 týdnů tréninku práce s energetickým systémem kyvadla 

Jak to bude probíhat?

každý týden dostanete:

 • audio nebo video nahrávky s teoretickou a praktickou částí
 • cvičebnici s úkoly
 • přehledné textové materiály
 • odpovědi na otázky k předchozí lekci 

po celou dobu kurzu budete mít:

 • přístup do Facebookové skupiny, kde máte možnost klást otázky 
 • možnost zasílat dotazy e-mailem (odpovědi dostanete vždy s další lekcí v audio formátu)
 

Vaše průvodkyně rituálem

Kdo kurz vede? My čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Říkají o nás (účastníci našich kurzů)

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)