Magický pátek: pampelišková kouzla

🌼Pampeliška se, stejně jako spousta dalších “divokých” květin stala nepřítelem všech zahrádkářů, kteří se snaží vytrvalé rostlinky zbavit. Teprve v posledních letech, s uvědoměním, jak jsou tyto rostliny přínosné pro celý ekosystém, a tedy i pro člověka, jsme je vzali na milost a na létající chmýří z pampelišek nekoukáme s takovou nenávistí.

Pampelišky můžeme využít i pro jednoduchá kouzla přání nebo naopak zbavování se zlozvyků.

🌼Přivolávání duchů
Přestože vzácné exotické rostliny mají svůdnou magickou pověst, jeden z nejsilnějších vyvolávačů duchů je úplně běžný.

Než půjdete spát, postavte si vedle postele šálek horkého pampeliškového čaje. Sledujte, jak pára stoupá vzhůru a přivolává požadované duchy. Až čaj vychladne, napijte se, zhasněte světla a jděte spát.

Doušek studeného čaje po probuzení může stimulovat lepší vybavování snů.

🌼Pampeliškové kouzlo přání

Nejjednodušší formou tohoto přání je vzít pampelišku, myslet na své přání a poté se záměrem ukotveným v mysli fouknout do chmýří, která pak naše sny, touhy a přání roznese po okolí a pomůže nám ho manifestovat v realitě.

Pokud byste chtěli pampelišku použít jako součást většího kouzla, bude vhodné kouzlo provádět celé venku, nebo domů opatrně donést ochmýřenou pampelišku bez toho, aby chmýří opadalo.

Připravte si rituální prostor a očistěte ho. Vezměte rychle hořící svíčku barevně odpovídající vašemu záměru a nabijte ji energií jeho realizace. Svůj záměr můžete na svíčku napsat, napsat ho na podtácek či na papír, který bezpečně vložíte pod svícen. Stačí si ale realizaci svého přání představit, procítit a tyto emoce a myšlenky spojené se splněním vašeho přání vložit do svíčky jako do nádoby.

Propojte rituálně svíčku s pampeliškou a představujte si, že jak svíčka dohořívá, energie vašeho přání se ze svíčky přesouvá do pampelišky.

Poté, co svíčka dohoří, vezměte pampelišku ven a rozfoukejte ji do všech směrů, aby se semínka dostala na co nejvíce míst. Můžete si vytvořit i jednoduché zaříkání.

Pokud je realizace vašeho přání spojena s nějakými místy nebo situacemi, můžete si chmýříčka vzít do obálky nebo papírového sáčku a roznést je po místech, kde chcete, aby se vaše přání manifestovalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Dědek DomovíkDědek Domovík

Dědek Domovík neboli Dědek Hospodáříček či Domovoj je ochránce domova, s nímž se setkáváme ve slovanském folklóru a mytologii. Je to drobný starý mužíček s šedivými střapatými vlasy a dlouhým