Byliny lásky

Toto milostné kouzlo je velmi jednoduché a nevyžaduje nic jiného než malý kousek růžové látky, kousek červeného nebo fialového provázku nebo stuhy a malou hrst obyčejných bylin, které pravděpodobně najdete ve své skříni, na zahradě nebo v sousedství. Bylinky, stejně jako vše živé, jsou naplněny svými vlastními energetickými vibracemi a vlastnostmi, které lze aktivovat a nasměrovat do magické síly. Toto kouzlo zahrnuje několik bylin, které jsou obzvláště účinné při přitahování lásky a romantiky, a také bylinu, která pomáhá urychlit kouzlo. Protože magická síla je v tomto případě především v bylinách, vyžaduje toto kouzlo od čarodějky, která ho sesílá, jen minimální mentální úsilí a emocionální energii.

Budete potřebovat trochu rozmarýnu (pro lásku a obecnou magickou sílu), trochu bazalky (pro lásku), několik okvětních lístků růže (pro lásku a romantiku) a snítku máty (pro rychlost). Čerstvé bylinky jsou silnější, ale v nouzi postačí i sušené.

Nastříhejte růžovou látku do kruhu o průměru asi pět centimetrů.

Na látku položte bylinky jednu po druhé, myslete na vlastnosti každé bylinky a přivolávejte při tom stejný druh energie. Když například přidáváte okvětní lístky růží, myslete na lásku a růži a promítněte emoce těchto energií do byliny.
Jakmile jsou všechny byliny na látce, smíchejte je dohromady konečky prstů. Okraje látky stáhněte do svazku a pomocí provázku nebo stuhy zavažte horní část, aby vznikl jakýsi sáček.

Noste jej u sebe, abyste přilákali novou lásku. Příležitosti by se měly začít projevovat během několika dní. Toto kouzlo působí rychle, ale nemá dlouhého trvání.. Po několika týdnech svazek rozvažte a odhoďte byliny do větru a pošlete s ním romantická přání pro všechny osamělé duše na světě, které ještě nenašly někoho, koho by mohly milovat.

Zajímá vás víc tipů na kouzla lásky, plodnosti a vášně? Přidejte se k nám na cestu čarodějným jarem plným magických typů a receptů. Začínáme už 26. dubna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Karta SlunceKarta Slunce

Slunce je jednou z nejradostnějších a zároveň nejjednodušších tarotových karet. Možná proto, že skutečná radost je v zásadně jednoduchá, nekomplikovaná a jednoznačná, tak jako karta Slunce. Těžká práce (zeď) je