Čarodějky bez příkras – Čarodějná kavárna, díl 10.

Vítejte v čarodějné kavárně Estärä, kde ve svém kouzelném kotlíku vaříme s příchutí magie. Jmenuji se Gaurí a dnes jsme se s Adélou a Káťou rozhodly popovídat do jaké míry můžeme být na sociálních sítích samy sebou. Kolik ze své reálné praxe anebo dokonce z našeho života ukazujeme na našich instagramových profilech? Je vůbec možné někoho poznat skrze sítě? Anebo je to jen jedna velká virtuální iluze? To jsou otázky, na které jsme bez příkras a bez cenzury hledaly odpovědi v naší Čarodějné kavárně.

Baví vás náš podcast?

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a nezmeškejte tak jediný díl z naší Čarodějné kavárny.

Obsah dílu

V dnešním díle našeho čarodějného podcastu se Adélka, Káťa a já, Gaurí, ponořujeme do tématu autenticity na sociálních sítích. Z naší magické kavárny vás vítáme s šálkem speciálního čaje od Johna Gorta. Tento čaj je skutečnou lahůdkou, kombinací ovoce, bylinek a magie, což nás inspirovalo k myšlence, že bychom mohli časem vytvořit dárkové balíčky pro naše posluchače.

Téma autenticity na sociálních sítích nás přivádí k diskusi o tom, jak je důležité být sám sebou, i když to někdy může být náročné. Káťa přiznává, že sociální sítě nejsou jejím přirozeným prostředím a stále se učí, jak se v nich pohybovat. Adélka dodává, že je důležité uvědomit si, že na sociálních sítích ukazujeme jen část našeho života, což ale neznamená, že nejsme autentické.

Diskutujeme o tom, jak je těžké najít rovnováhu mezi osobní a veřejnou prezentací. Každá z nás má jiný přístup a jiné hranice toho, co je ochotná sdílet. Autenticita je podle nás o tom být upřímný, ale zároveň si zachovat určitou míru soukromí a bezpečí.

Sociální sítě mohou být mocným nástrojem pro sdílení naší magické praxe, ale je důležité si uvědomit, že ne všechno musí být veřejně sdíleno. Káťa například sdílí, že si na sociálních sítích není jistá, jak moc osobních informací může dát ven, aniž by to bylo příliš invazivní.

Na závěr se shodujeme, že náš podcast je pro nás místem, kde můžeme být autentické a kde se cítíme bezpečně. Děkujeme všem našim posluchačům za podporu a těšíme se na další setkání v naší čarodějné kavárně.

Připojte se k nám a zjistěte, jak zvládáme být autentické i v digitálním světě. A pamatujte, někdy je nejlepší magie ta, kterou schováme jen pro sebe. 🌟

„Autenticita je o tom, být pravdivý k sobě samému a zároveň chránit svou duši před těmi, kdo nevidí její pravou hodnotu.“

Další díly

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související