Čarodějný podzim a čarodějná zima

Nejmagičtější část roku je tady! Čeká nás čas kouzel, starých tradic a kontaktů s Jinosvěty.

Na podzim, kolem svátku Samhain, se otevírají brány do jiných světů. Přinášejí nám možnost setkání s bytostmi, které jsou v jiných částech roku mimo náš dosah.

Tyto bytosti ale s houstnoucí tmou nikam nezmizí. Právě naopak. V prosincovém čase, kterému už po staletí říkáme advent, tedy příchod, čekáme nejen na zrození Ježíška a Nepřemožitelného slunce, ale také na příchod družiny bytostí temnějších. I ony mají své místo ve světě a smysl v našich tradicích.

V tomto čase bytostně toužíme po možnosti se zastavit, navnímat na rytmus doby a sejít se ve společnosti těch, kteří kráčí po stejné cestě. Sdílet staré tradice a vytvořit ty nové, oslavit sklizeň a dary celého roku, projevit vděčnost těm, co tu byli před námi, a radovat se z těch, které máme blízko sebe.

Abychom uchopili toto nevyjádřené kouzlo dní poslední čtvrtiny roku, potřebujeme, aby nám někdo připomněl, že naše všední životy mohou být plné magie. Sdílení je cestou, jak být v denním kontaktu se sebou i s energií temné části roku.

Pojďte s námi společně prožít šest týdnů, kdy náš život proměníme v čistou magii. Pojďte se společně uvolnit, oslavovat, ale i učit a kouzlit.

Od konce října do začátku nového roku nás čeká celkem 6 týdnů společného setkávání a sdílení. Budeme kouzlit v kuchyni, připravovat magické pomůcky, čarovat, užívat si společné rituály.
Před slunovratem se potkáme na živém online vysílání, kde si spolu popovídáme o tradicích, upečeme něco dobrého a provedeme společný úvodní rituál, který nás naladí na cestu Dvanácti posvátnými nocemi.

Do půlnoci 26. října, tedy do začátku podzimního kurzu, vám přinášíme zvýhodněný balíček Čaropodzimu a Čarozimy za poloviční cenu. Dva kurzy tak vyjdou na 2200 Kč místo standardní ceny 4400 Kč.

Co v kurzech najdete?

V Čarodějném podzimu pro vás máme od 27.října do 10.listopadu 5 emailů, které vám budeme posílat každý pátek a pondělí.

Čarodějný podzim obsahuje:
🍂 5 kapitol v naladění na posvátný a magický čas podzimu
🍂 5 zastavení na samotné hranici našeho světa a Jinosvětů
🍂 Přechodové rituály, spojení s předky, nekromancie, cestování mezi světy
🍂 Oslava poslední sklizně, recepty a kouzla

V Čarodějné zimě se budeme potkávat od 1.prosince do 2.ledna. Kurz je tvořen čtyřmi samostatnými kapitolami, které vám budou chodit na mail každý pátek, počínaje 1.12.

Od 21.prosince, vám až do 2.ledna budeme každé ráno posílat průvodce dvanácti posvátných nocí s rituálem určeným pro daný den.

Čarodějná zima obsahuje:

❄️ 4 kapitoly s kouzly, radami a tipy spojenými s časem zimy a přípravou na období dvanácti posvátných nocí

❄️ 4 pravidelná setkání s recepty, tradicemi a návody na to, jak si připravit ten nejkouzelnější slunovratový čas

❄️ 12 rituálů pro 12 posvátných nocí zimního slunovratu

❄️ předslunovratové živé vysílání, kde se společně sejdeme, abychom si popovídali o svátcích spojených se zimním slunovratem, něco dobrého si upečeme a přivítáme dvanáct posvátných nocí společným rituálem

Oba kurzy si můžete koupit i samostatně. Ve výhodném balíčku vám ale jejich cena vyjde jen na polovinu ceny, kterou byste zaplatili za oba kurzy.

Ti z vás, kteří si již kurz Čarodějný podzim zakoupili, o možnost balíčku samozřejmě nepřijdou: můžou si objednat balíček a cenu za „balíčkovou“ slevu nám doplatit: kurz Čarodějná zima je tedy pro ně pouze za 1 300 Kč.

Odkaz na balíček Čaropodzimu a Čarozimy najdete dole v komentářích ⬇️⬇️⬇️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Karta sílaKarta síla

Pojďme se dnes v dalším díle našeho seriálu o Velké Arkáně podívat na kartu Síla.Co Síla znamená pro vás? Na obrázku vidíme ženu, jak pevně ale jemně svírá tlamu lva.