Volání předků

Naši předci by měli být součástí našeho každodenního života. Nejen že jim zapálíme svíčku na jejich oltáři a mluvíme s nimi, ale zveme je, aby s námi byli v každém aspektu. Nemusíme je vždy vidět, ale víme, že někde okolo nás jsou.

Jsou našimi duchovními průvodci v pravém slova smyslu. Ač chceme nebo ne, naši předci o náš spokojený život mají velký zájem, protože jsme jejich krev a jejich budoucnost. Chtějí, abychom uspěli a duchovně se vyvinuli. Pouto mezi námi a našimi předky je silné a zůstane tak po celou věčnost.

My v Estärä týmu víme, že požádat předky, aby se zúčastnili a pomohli při našich rituálech a magické praxi, je velmi silné a zároveň i velmi snadné. I přesto, že ve vašich žilách nemusí kolovat krev té „pravé“ čarodějnice z pohádek, tak nás naši milovaní zemřelí mohou velice snadno přiučit magickému umu, protože nemají fyzické tělo a jsou schopni vidět energie, které pracují v našem fyzickém světě a zároveň mohou přejít snáze než my do Jinosvětů.

Mají schopnost vidět tok času a prostoru, vidět dozadu i dopředu, mohou vidět, jak se naše magická práce a energie projeví ve všech světech i sférách naší rodové linie.

Pokud nemáte v rodině žádnou čarodějku anebo mocného mága, nevadí. Možná při první práci s předky zjistíte, že mohou mít své vlastní strachy a předsudky o magii a nemusí chápat, proč pracujete s takovými energiemi. Pozvěte je proto do svého rituálního prostoru a nechte je pozorovat, nenuťte je do magických úkonů, a tak jako budujete svou magickou praxi, tak dejte prostor a čas svým předkům, aby se stali dobrovolně součástí vašich každodenních praktik.

Naši předci milují, když jim zapálíme oltářní svíce a modlíme se k nim (a za ně), naplníme poháry vodou, dobrým vínem, dědečkovi dáme do panáčka trochu zelené a naší milé babičce připravíme sladký koláček podle jejího receptu. Cítí se pak součástí našeho života a znovu součástí rodiny.

Pamatujte si, že můžete být jediným žijícím členem rodiny, který s nimi mluví a pracuje přímo, takže budou přirozeně zvědaví na vaše každodenní příchody a odchody. Předkové mají velký přístup k magii a energiím z podsvětí a mohou být použity pro mocné cíle.

Nikdy nenutíme své předky nebo mrtvé obecně, aby nám pomáhali v magické praxi. Domníváme se, že je to naprosto neetické a zneužití moci. Nechtěli byste, aby vás duchové nutili, abyste jim pomohli, pokud nechcete, takže byste jim měli poskytnout stejnou zdvořilost.

Většinou vám předkové budou chtít pomoci ve vaší magii, takže nutit je k tomu není nutné. Pokud se rozhodnou, že vám nechtějí pomáhat v rituálech a magii je to vždy z nějakého důvody a tyto by neměli zůstat bez povšimnutí.

Naučte se komunikovat se svými předky, aby vám pomohli se dostat přes nelehké křižovatky života, ať už cestou magickou anebo prostředky fyzického světa.

Pokud s námi chcete sdílet čas rituálů a promluv s předky a zažít společně kouzlo období, které je práci s těmi, co tu byli před námi, obzvláště příznivé, rádi vás přivítáme v kurzu Čarodějný podzim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

KálíKálí

Krásný páteční den, milí přátelé a příznivci cesty tradičního řemesla 😊 Dnes měl být zveřejněn článek o další bohyni, se kterou můžete na své cestě pracovat. Jenže vzhledem k tomu,