Karta Osmička Holí

OSMIČKA HOLÍ
(seriál o Malé Arkáně)

Osmička holí zobrazuje osm holí letících vzduchem. Jako šípy protínají jasnou oblohu a směřují nekompromisně k cíli.

Po náročných chvílích, které jsme zažili se Sedmičkou holí, nyní přichází okamžik změny. Věci nabírají na obrátkách, vše se děje svižně a ze změn, které probíhají, se nám může až zatočit hlava. Osmička holí však naštěstí obvykle avizuje takové události, jež nás sice dostatečně zaměstnají, ale naše činnost povede k naplnění našich cílů a k manifestaci předchozích záměrů.

Bát se nebo držet se stranou by byla velká chyba. Naopak je ideální čas popadnout příležitost za pačesy a rozběhnout se tak rychle, jak to naše nohy, anebo spíše mysl, dokáží.

Osmička holí totiž přináší nejen akcelerovaný průběh děje, ale přidává také notnou dávku entuziazmu a tvořivého potenciálu, který můžeme nasměrovat tam, kam potřebujeme. Jsme jako šíp mířící na střed terče. Soustředění, hbití a odhodlaní.

Osm holí nám dává možnost nejen úspěšně dokončit stávající projekty, ale často přináší i něco nového, vzrušujícího, možná dokonce nečekaného a překvapivého.

Je rovněž kartou rychlých rozhodnutí a v neposlední řadě i cestování – zvláště může ukazovat na cestování vzduchem (tedy v letadle). Přináší ale i krátké cesty plné zábavy a zajímavých událostí. Rozhodně však nečekejte slastné povalování se na pláži, s Osmičkou holí bude vaše cesta kaleidoskopem intenzivních zážitků.

Ve své obrácené poloze může být Osmička holí tak rychlá, až je to spíše na obtíž. Místo jasného směřování běháme zběsile dokola jako křeček v kolotoči, zatímco cíl se nám míhá před očima. Příliš mnoho vzrušení může vést k překotnému poskakování, které ani zdaleka nepřipomíná elegantní let holí na kartě. V takové chvíli je čas zpomalit a zkoncentrovat mysl.

Ve své vysoké polaritě je však Osmička holí obvykle příjemnou kartou. Zvláště, pokud potřebujete, aby se věci hnuly z místa, a jste připraveni nadšeně naskočit na vlnu změn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

LopuchLopuch

Dnes se podíváme na rostlinu, kterou v přírodě velmi snadno přehlédneme.Jde o lopuch (Arctium lappa, ang. Burdock).Všichni tuto bylinu známe z dětství, kdy se nám její hnědé kuličky nalepovaly na