Kouzlo lásky

Protože se blíží májový čas, připravila jsem si pro vás jednoduché kouzlo lásky. Můžete ho použít pro přitáhnutí romantiky a přitažlivosti do svého života. Také pro upevnění lásky ve všech směrech.

Budete potřebovat:

růže – klasická složka milostných kouzel
bílou nebo červenou svíčku – v magii barev hraje růžová a červená prim, jesltiže nemáte barevné svíčky, použijte klasické bílé nebo svíčky ze včelího vosku (pamatujte, že barva kouzlo nedělá)
olej z vanilky – vanilka podporuje laskavost, něžnost, mírnost i vášeň
Kouzlo ideálně načasujte během dorůstajícího Měsíce nebo v době úplňku.

 1. Shromážděte vše potřebné a najděte si klidné místo. Vytvořte si malý oltář s růžemi, svíčkou a vanilkovým olejem. Pokud chcete, vytvořte kruh. Nutné to ale není. Záleží na vašich preferencích.
 2. Svíčku potřete vanilkovým olejem. Předem můžete na svíčku vyrýt symboly, jména apod. Při mazání svíčky se hluboce soustřeďte na svá přání.
 3. Svíčku umístěte do vhodného stojánku a obklopte ji růžemi. Zapalte svíčku. Věnujte nějaký čas přemýšlení o smyslu lásky a o tom, jak doufáte, že se projeví ve vašem životě.
  Jestliže hledáte ideálního partnera, pak zavřete oči a představte si, že ho potkáte. Prožijte to city, nehodnoťte, jak vypadá. Vyvolejte v sobě emoce.
 4. Svíčku uhaste během procesu. Nechte si tento malý oltář u vás doma, na klidném a vhodném místě.
 5. Až růže seschnou, můžete kápnout na každou z nich kapku vanilkového oleje. Pravidelně zapalujte svíčku a připomeňte si, co pro vás láska znamená.
 6. Až přejde další měsíční cyklus, zbavte se všech zbytků kouzla (vše vyhoďte).
  Na závěr si ještě pojďme ve zkratce popovídat o etice milostné magie.
  Především vám nikdo nikdy nemůže říct, že to, co děláte je neetické nebo nemorální. Proč? Protože jsme každý jiný. S jinou cestou, s jinou povahou, s jinými zkušenostmi.
  V moderních komunitách se ale často dočkáte přednášky o tom, proč kouzlo lásky určitě ne.
  V tradičním řemesle žádné soudy neexistují.
  Vy jste zodpovědní sami za sebe. Nic není černobílé. Každé kouzlo má své vlastní nuance a jde si svou vlastní cestou.
  Chceš – udělej, nechceš – nedělej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

RůžeRůže

RŮŽE Růží (Rosa spp., angl. Rose) je známo mnoho druhů. Obdivujeme její jemnost a krásu, ale také divokost a nebezpečí, které se skrývá v trnech.My se podíváme na růžové keře

LopuchLopuch

Dnes se podíváme na rostlinu, kterou v přírodě velmi snadno přehlédneme.Jde o lopuch (Arctium lappa, ang. Burdock).Všichni tuto bylinu známe z dětství, kdy se nám její hnědé kuličky nalepovaly na