Kouzlo na zbavení milence

Minulý týden jsme si zde představili kouzlo pro získání milence, dnes se pojďme podívat na to, jak se takového milence zbavit lehce a bez násilí.

Níže uvedené můžete samozřejmě využít pro zpřetrhání nejrůznějších pout – třeba s toxickými lidmi ve vašem okolí.

Budete potřebovat dvě černé svíčky, červenou vlnu/bavlnku, dva papírky, tužku a nůžky. Nemáte-li černé svíčky volte ideálně svíčky ze včelího vosku.

Svíčky postavíme na stabilní a nehořlavý povrch zhruba 10 cm od sebe. Okolo každé svíčky omotáme červenou vlnu a následně svážeme v prostoru mezi svíčkami. Na kousek papíru napíšeme své jméno, na další kousek pak zase jméno dotyčného, se kterým již nechceme nic mít. Papírky pak položíme před svíčky.

Zapálíme svíčky a soustředíme se na naše přání.
Představujte si, jak se vztah mezi vámi zlomí, rozsype, vypaří (záleží na tom, co je vám bližší a sympatičtější).

Až budete připraveni, vezměte nůžky a přestřihněte červenou šňůrku. Tak končí vaše přátelství či vztah. Všechno je pryč.
Následně spalte oba papírky a nechte dohořet svíčky.
Zbytky druhý den pohřběte mimo vaše bydliště.

Pozn.: Volitelně lze také červenou šňůrku nechat přetrhnout samotným ohněm při hoření svíček (a nepřestřihovat). V tomto případě je ale nutné neustálé soustředění, dokud nedojde k “přetržení”. Jde tedy o metodu náročnější na čas i koncentraci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

KřišťálKřišťál

Křišťál je nejuniverzálnější kámen, jehož využití má velmi široké spektrum. Vyskytuje se nejčastěji v čiré formě, ale vzácností není ani jiné zbarvení či příměsi. Absorbuje, uchovává a uvolňuje energii a