Magické fackupy – Čarodějná kavárna, díl 5.

Vítejte v čarodějné kavárně Estärä, kde ve svém kouzelném kotlíku vaříme s příchutí magie. Jmenuji se Gaurí a dnes jsme se s Adélou a Káťou zamyslely na magickými fuckupy, které nás potkaly při naší praxi.

Dnešní díl by se mohla jmenovat tos pos*als aneb Dívka v plamenech 😃. Zajímá vás, jak u Adély hořelo, proč Káťu nenávidí lesní bytosti a proč má Gaurí jedovaté prsty? Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu.

Baví vás náš podcast?

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a nezmeškejte tak jediný díl z naší Čarodějné kavárny.

Obsah dílu

Vítejte v nevšedním aprílovém vydání našeho podcastu, kde se podělíme o osobní příběhy z našich čarodějných praktik. Od požárů po čarovné nehody, tento díl slibuje smích i ponaučení.

Požáry, propálené oltáře a výbušná magie

Naše čarodějnice sdílejí své nezapomenutelné příhody, včetně nechtěných požárů během rituálů. Jedna z nás dokonce zapálila seník dědečka! Příběhy o neúmyslně vznícených oltářích, propálených kuchyních a o benzínu přidaném do rituálního ohně vás zaručeně pobaví a možná i poučí.

Zloději energie a nezvaní hosté

Někdy se v magii setkáme s nečekanými obraty. Ať už je to návrat kouzla, které se otočí proti nám, nebo nechtěné důsledky, které si neseme dlouho poté. Od kariérních karambolů po osobní zvraty, sdílíme, jak nás magie naučila být opatrnější a zodpovědnější.

Svíčky a jejich zrádné kouzlo

Svíčky jsou neodmyslitelnou součástí mnoha rituálů, ale jak se ukazuje, i ony mohou přinést nečekané komplikace. Od příběhů o tekoucím vosku způsobujícím škody na majetku až po dramatické záchranářské akce, svíčky jsou jasným připomenutím, že v magii je třeba očekávat nečekané.

Byliny: Přátelé či nepřátelé?

Zahrady a lesy mohou být pro čarodějnice bohatým zdrojem magických surovin, ale jak se zdá, ne všechny rostliny jsou naší stranou. Sdílíme příběhy o bylinných experimentech končících katastrofálně, od domácích pepřových sprejů po záhadné úhyny našich zelených společníků.

Magický život není jen o triumfech

Tento speciální díl je připomínkou, že cesta čarodějnictvím je plná učení, smíchu a občasného faux pas. Sdílením našich příběhů doufáme, že povzbudíme ostatní k otevřenosti o svých magických nepřesnostech a připomeneme, že dokonalost není cílem; cesta a její lekce jsou stejně důležité.

Další díly

Související

Kouzlo láskyKouzlo lásky

Protože se blíží májový čas, připravila jsem si pro vás jednoduché kouzlo lásky. Můžete ho použít pro přitáhnutí romantiky a přitažlivosti do svého života. Také pro upevnění lásky ve všech