MAGICKÉ TIPY: KOUZLO NA UVOLNĚNÍ ZASTARALÝCH VZORCŮ

Máte v životě něco, co vás omezuje? Pochybnosti, které vám brání pustit se za tím, po čem toužíte, strach zkusit něco nového nebo třeba kreativní blok, který nedokážete překonat?

Pomoci přetrhnout pouta vlastních omezení vám může toto jednoduché kouzlo.

Potřebovat budete pouze dvě svíčky v barvě korespondující s vaším záměrem, provázek, nůž, zapalovač nebo sirky a kotlík či jinou vhodnou nádobu.

Nejprve identifikujte jeden nebo více vzorců, které vás brzdí nebo omezují vaši schopnost vyjádřit se. Vyberte si svíčky v barvě, která souvisí s vaším cílem. Chcete-li například lépe nakládat se svými financemi, použijte zlaté nebo stříbrné svíce. Pokud chcete být kreativnější, použijte oranžové svíčky. Chcete-li být laskavější nebo láskyplnější k sobě i k ostatním, zapalte růžové svíčky.

Nejlepší dobou pro provedení kouzla je doba během ubývajícího Měsíce, v sobotu nebo když je Slunce nebo Měsíc v Kozorohu.

Postup je následující: postavte svíčky na oltář nebo jinou pracovní plochu, kterou využíváte, a svažte je k sobě provázkem.

Zapalte svíčky. Představte si, že provázek je omezující síla, která vás svazuje a brání vám fungovat naplno, jak byste chtěli. Vnímejte energii tohoto sebeomezujícího pouta. Nechte své emoce vyplout na povrch.

Počkejte, až dosáhnou vrcholu a vy pocítíte silnou touhu tato pouta odstranit.

Pak provázek přeřízněte a spalte ho ve svém kotlíku.

Pronášejte u toho nahlas například (slova si můžete upravit tak, jak sami cítíte):

Moje omezující přesvědčení a pouta,
Která mi brání se projevit naplno
Shoří v tomto očistném ohni.
Jsem svobodná/ý a mohu dělat vše,
Po čem toužím.
Vnímejte úlevu, která toto symbolické uvolnění provází.
Vězte, že nyní, když jste odstranili stará omezení, můžete dělat, cokoli si přejete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

AmazonitAmazonit

Amazonit je oblíbeným minerálem nejen pro svůj krásný nazelenalý lesk, ale zejména pro úžasnou filtrační schopnost. Dokáže blokovat nejen nežádoucí myšlenky a pocity, ale zejména různé druhy elektromagnetického záření. Otevírá