OCHRANNÁ KOUZLA S POUŽÍTÍM MENSTRUAČNÍ KRVE

OCHRANNÁ KOUZLA S POUŽÍTÍM MENSTRUAČNÍ KRVE
Menstruační krev je velmi účinným ochranným prostředkem. Magie a obrovská moc obsažená v „moudré krvi“ dost pravděpodobně v minulých dobách stála za mnoha menstruačními tabu, kdy byly ženy pod záminkou, že jejich krev je „nečistá“, separovány v době měsíčního krvácení od zbytku společnosti nebo byly vystavovány mnoha nepříjemným omezením.

Menstruační krev chrání před negativitou, škodícími kouzly i zlými úmysly.
Její použití funguje jako bumerang, který vrátí zpět vše, co proti vám bylo vysláno.
Působí doslova jako repelent nejen na zlé entity, ale také nebezpečné lidi všeho druhu.
Posílit magický účinek menstruační krve můžete korálem či železem, které jsou na metafyzické úrovni považovány za „zkamenělé“ (nebo spíše v pevnou hmotu přeměněné) zbytky oceánu a Země.
Použití menstruační krvi v magii je velmi široké a my si dnes ukážeme tři jednoduché způsoby, jak tuto cennou tekutinu zakomponovat do našich ochranných kouzel.
OCHRANA DVEŘÍ

Namažte menstruační krev na práh vašich dveří. Pomazat můžete také kliku a celkově okolí vstupu do vašeho domu či bytu.

Tím vytvoříte hranici, která zabrání všemu, co je motivované zlým úmyslem, vstoupit do vašeho příbytku.
OCHRANNÝ TALISMAN

Namočte kousek hadříku do menstruační krve a nechte jej usušit. Hadřík pak vložte do červeného ochranného sáčku (samostatně nebo s dalšími ingrediencemi, které mají ochranný účinek) a zavěste ho nad vstupní dveře.

Sáček můžete nosit rovněž na krku nebo položit v noci pod polštář.

MYTÍ PODLAHY
Mytí podlahy je oblíbeným magickým úkonem, který pomáhá čistit prostor a držet stranou entity, bytosti i myšlenky, které by vám mohly škodit.
V případě tohoto konkrétního kouzla přidejte několik málo kapek menstruační krve do kyblíku s osolenou vroucí vodou. Ke směsi přilejte lžíci octa a vytřete s ní cestu k vašim dveřím. Pečlivě omyjte i práh a okolí dveří.

Pamatujte, že praktikant starého řemesla si neváhá při své práci ušpinit ruce. Ať už je to od hlíny nebo od vlastních tělesných tekutin. Pokud se vám podobné praxe příčí nebo ve vás vyvolávají odpor, zřejmě pro vás bude vhodnější jiná cesta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

TáraTára

Tára je ženský bódhisattva a důležité božstvo v buddhismu i hinduismu. Zosobňuje základní ženský aspekt univerza, který je zdrojem soucitu a osvobození od negativní karmy. Zmírňuje utrpení všude tam, kde

AmazonitAmazonit

Amazonit je oblíbeným minerálem nejen pro svůj krásný nazelenalý lesk, ale zejména pro úžasnou filtrační schopnost. Dokáže blokovat nejen nežádoucí myšlenky a pocity, ale zejména různé druhy elektromagnetického záření. Otevírá