Předvánoční stres a jak na něj

Účastníte se nevypsaného, přesto reálně existujícího závodu o to, kdo bude mít na Vánoce napečeno nejvíc druhů cukroví a komu bude naklizený byt nejvíce vonět leštěnkou?

Máte v adventním období pocit, že běžíte maraton, který se těsně před svátky mění ve sprint, takže místo vánoční pohody zažíváte vánoční kóma, kdy se večer u štědrovečerní pohádky snažíte vzkřísit druhou porcí salátu se studeným řízkem?

Říkáte si, jak je to možné, že svátky vždycky tak utečou, a krom pár kilogramů navíc vám po nich vlastně nic nezůstane?

A co to letos zkusit jinak? Máme pro vás antistresovou magickou pilulku v podobě našeho nejvymazlenějšího kurzu Čarodějná zima.

Místo spartakiádního cvičení s prachovkou a honby za nejlevnější moukou si každý pátek sednete s kávičkou nebo svařáčkem k mailu a počtete si o tom, jaká kouzla se skrývají za tradicemi a zvyky zimního času.

Inspirujete se tipy na kouzla, které vám pomůžou udělat si z úklidu domácnosti nejen zábavu, ale hlavně ho proměnit v rituál a čistou magii.

Vyzkoušíte nové recepty na jůlnoční dobrůtky a vyrobíte si očarované dekorace, které do vaší domácnosti přinesou pohodu, lásku a prosperitu.

Co stihnete, uděláte ještě letos, a co ne, stane se základem pro váš magický grimoár, který si společně založíme a budeme z něj čerpat po celý další rok.

V polovině prosince se s námi setkáte u živého vysílání, kde nejenom nasdílíme magické způsoby, jak si okouzlit sváteční čas, ale hlavně provedeme společný rituál, který nám pomůže uzavřít stávající rok a úspěšně vykročit do roku nového.

A nakonec si s námi užijete rituální jízdu Dvanácti posvátnými nocemi, kterými navážeme na naše rituální setkání, a které nám pomůžou založit novou tradici sdílení a společného čarování. Protože Estärä není jen o předávání informací – její srdce ve společenství, které tvoříme!

Prostě to budou takové zimní lázně pro vaše unavená těla a duše. A to všechno na pohodu, vlastním tempem, v klidu, a hlavně mezi lidmi, co vás podpoří v tom, že čas zimních svátků má být radost, a ne dostihy či štvanice.

Práci si necháme až na příští rok, teď je čas si to společně užít!

Dejte sami sobě ten nejlepší dárek, věnujte si čas, který bude jen váš a pro vás. Čas mezi spřízněnými čarodějkami a čaroději. Čas plný magie.

Svůj vánoční wellness program si můžete nyní objednat s last minute slevou jen za 1 200 Kč.

Nezapomeňte, že kurz začíná již 1.prosince!

Odkaz najdete v komentářích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

SamhainSamhain

V základech většiny soudobých oslav, které probíhají na evropské a severoamerické půdě, je keltský svátek Samhainn či Samhuinn, který dal název svátku Samhain v moderním Kole roku. Tento starý keltský