ÚPLNĚK VE ZNAMENÍ PANNY

Březnový nebo také vraní či červí úplněk je posledním zimním úplňkem.

Označení “červí” vzniklo podle žížal, které ve chvíli, kdy se zahřeje půda, vylézají na její povrch. Úplněk také ohlašuje návrat stěhovavých ptáků. A setkat se můžete i s označením postní úplněk.

Letošní březnový úplněk ve znamení Panny je spojen s pocitem bezpečí, s pořádkem a s přehlednými vztahy i emocemi. Nastává v 7.3. v 13:40 hodin.

S výkonnou a svědomitou Lunou v Panně sice zvládnete víc práce než jindy, ale je úplněk. Udělejte jen to nejnutnější, ať má Panenka klid, a vydejte se za zábavou.

Oblékněte se do světlých i tmavých tónů země a projasněte je čistou bílou nebo svěží zelenou. Do aromalampy kápněte septické esence, které pročistí vzduch (eukalyptus, kafr, borovici).

Energie znamení Panny je jednou měsíčně na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Živlem Panny je země, zde znamená stabilitu, která je spojena s inteligencí Merkura. Je to znamení metodické se smyslem pro detail. Období Měsíce v Panně je charakteristické problémy se zdravím a zodpovědností.

Všichni mají potřebu uklízet, rovnat a zavádět systémy. Před polednem se ale můžete těšit na svěží klima, které přinese Uran. Po poledni ale počítejte s těkavým působením vrcholícím úplňkem.

Věnujte se i důkladné očistě těla. Při koupeli hrubou žínkou odstraňte odumřelé pleťové buňky a poté kůži ošetřete kostivalovým mlékem. Na obličej aplikujte čistící či výživné masky. Úžasné jsou domácí z rozemletých ovesných vloček a jogurtu, přidáme med, žloutek a spařené bylinky kopřivy, lipového květu, nebo rozmarýnu.

Úplněk v Panně je skvělá doba na nový účes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

ObsidiánObsidián

Obsidián je roztavená láva, která zchladla a ztuhla tak rychle, že nestačila krystalizovat. Obsidián nemá hranice a omezení. Díky tomu působí extrémně rychle a účinně. Bez milosti odhaluje pravdu a