Kouzlo na splnění přání

Dnešní kouzlo na přivolání toho, po čem toužíte, využívá tarotové karty, konkrétně Devítku pohárů. Ta je považována za kartu spojenou se štěstím, spokojeností a naplněním toho, co si naše srdce žádá.

Budeme tedy potřebovat kartu Devítky pohárů, a to buď z Rider Waite Tarotu nebo z jakéhokoliv jiného balíčku tarotových karet, které máme rádi a se kterými pracujeme.

Kartu umístíme mezi dvě svíce. Ideálně použijeme zlatou a stříbrnou, ale pokud máme jen bílé svíce, samozřejmě postačí. Případně můžeme využít barvu korespondující s naším záměrem (například růžovou pro milostnou magii, zelenou pro finance apod.).

Zapálíme svíčky a jasně formulujeme náš záměr. Můžeme ho napsat na kus papíru, který položíme pod kartu. Vizualizujeme si vytoužený výsledek tak jasně, jak jen dovedeme.

Když svíčky dohoří, vezmeme kartu a položíme ji pod polštář. Při usínání se znovu co nejlépe soustředíme na náš záměr. Pokud jsme kouzlo provedli správně, dostane se nám ve snu zásadní informace nebo rady, která nám pomůže naše přání realizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

PetrželPetržel

Každý z nás ji používá v kuchyni, ale magickým vlastnostem mnoho z nás váhu nepřikládá.Řeč je o PETRŽELI (Petroselium crispum, ang. Parsley). Petržel je jednou z nejběžněji používaných kuchyňských bylin