Kouzlo pro domácí pohodlí a harmonii v rodině

Dnešní doba přináší mnohá očekávání i mnohá zklamání, kdy věci nejdou podle našich představ. Vlivem všemožných okolností jsou někteří z nás podráždění, zlostní nebo netrpěliví. Nálada se pak často přenáší skrze celou rodinu.

Jak tedy podpořit pohodovou atmosféru mezi členy rodiny?
Pokud dáte na sílu kamenů, můžete využít lapis lazuli, safír, tyrkys nebo chryzolit.
Vyrobit si také můžete speciální hůlku.

Během dorůstajícího Měsíce, v pátek po západu Slunce, odřízněte z jabloně rovnou silnější větvičku zhruba 30 cm dlouhou.

Nechte proschnout na rovném povrchu. Dbejte na to, aby se větvička příliš nezkroutila.
Jakmile bude dostatečně suchá, oloupejte kůru (měla by jít odstranit lehce, pokud ne, nechte ještě déle schnout). Vyhrajte si a vyhlaďte větvičku, dorovnejte ji, zaoblete ji.

Následně použijte měděný drát (seženete v květinářství nebo v potřebách pro řemeslníky), na který můžete navléci zvonky, stužky (v korespondujících barvách), kameny a další přírodniny. Zdobit by se hůlka měla opět ideálně v pátek.

Hůlku následně nechte projít kouřem z levandule.
Zavěste ji na nejvytíženější místo v domě, kde se rodina nejčastěji schází pospolu. Nejlépe je hůlku umístit blízko oken či dveří. Zavěsit ji také můžete přímo ke vchodu do domu nebo bytu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

SamhainSamhain

V základech většiny soudobých oslav, které probíhají na evropské a severoamerické půdě, je keltský svátek Samhainn či Samhuinn, který dal název svátku Samhain v moderním Kole roku. Tento starý keltský