Magické minerály pro lásku a vášeň

Valentýn, svátek všech zamilovaných, je sice už za námi, ale čas na milostnou magii rozhodně nekončí. Včera jsme se podívali, jak v magické kuchyni přivolat či posílit lásku a vášeň, a další várka milostných kouzel nás čeká ještě v zítřejších magických tipech.

V dnešním seriálu o minerálech si můžeme krátce shrnout ty magické kameny, které jsou pro přičarování lásky přímo stvořené.

Chybí vám v našem seznamu některý? Dejte nám vědět v komentářích, které minerály jsou pro vás těmi nejúčinnějšími v oblasti lásky a intimity.

Růženín

První volba pro všechny, kdo chtějí do svého života přinést láskyplnou energii. Růženín je minerál spojený s bezpodmínečnou láskou. Nejen že otevírá naše srdce, ale učí nás také sebelásce. A ta je pro zdravé vztahy podstatná, protože když nedokážeme mít rádi sami sebe, jak můžeme milovat někoho jiného?

Zelený avanturín

Spojuje nás se schopností milovat, harmonizuje, léčí srdce a pomáhá mu přijmout lásku. Tradičně je to kámen prosperity a štěstí v lásce.

Malachit

Jeho zelená barva ho spojuje s čakrou srdce. Malachit nám pomáhá cítit se sebejistě a stabilně, díky čemuž se nebojíme otevřít lásce či novému vztahu.

Malachit v nás rovněž probouzí lásku ke všemu živému, a také sounáležitost s přírodou.

Karneol

Podporuje vztahy a zdravý intimní život. Podporuje kreativitu – a to i milostnou a erotickou. Vitalizuje a dobíjí nás energií. Zároveň učí empatii a soucitu s okolím.

Hodí se také na podporu plodnosti.

Křišťál

Univerzální minerál, který pomáhá navýšit milující energii. Hodí se zejména jako doplněk dalších minerálů, s nimiž budete v magii lásky pracovat. Zvyšuje všechny energie a umocňuje je.

Harmonizuje vztahy, ať už partnerské či rodinné.

Rodonit

Vyrovnává emoce a podněcuje sounáležitost s ostatními. Umí hojit a léčit citová zranění a pomáhá nám odpouštět staré křivdy. Je kamenem odpuštění, sebelásky a soucitu. Umí nás také uzemnit a pomáhá nám řešit konflikty.

Rodochrozit

Podporuje kreativitu a empatii. Otevírá nás nekonečné, obětavé lásce. Podporuje jak sebelásku, tak lásku k druhým. Je to něžný minerál, který nám pomáhá napojit se na potřeby ostatních a zvyšuje tak naši empatii.

Rodochrozit má jemnější energii než rodonit, který je zemitější a více spojený s vášní.

Lapis lazuli

Otevřená a respektující komunikace je jednou ze základních podmínek spokojeného vztahu, a tak mezi minerály vhodnými pro milostnou magii najdeme i lapis lazuli, kámen spojený s centrem řeči a komunikací.

Lapis lazuli harmonizuje mezilidské vztahy a posiluje a soucit s ostatními. Učí nás naslouchat a vnímat to, co nám druzí sdělují.

Rubín

Zvyšuje sebevědomí a sebejistotu. Jeho tmavě růžová až červená barva ho spojuje s oblastí sexuality a kreativity. Jeho dynamická, avšak láskyplná energie pomáhá vybudovat pozitivní vztah k životu.

Vzbuzuje hlubokou a vášnivou lásku k sobě i ke všemu živému.

Růžový turmalín (rubelit)

Přitahuje lásku a hojnost, pomáhá zahojit staré rány. Uklidňuje, posiluje soucit i vnímavost k lásce. Je spojená s jemnou, nesobeckou a obětavou mateřskou láskou, nebo s láskou pečující a dávající. Pomáhá nám otevřít se kompromisům, zvyšuje naši toleranci.

Smaragd

Je kamenem úspěšné lásky. Posiluje lásku, soucit i věrnost. Používá se také, pokud chceme nastolit domácí štěstí a harmonii.

Granát

Energetizuje a revitalizuje. Zažehává v nás sexuální jiskru a dodává nám chuť a vášeň potřebnou v intimním životě. Stimuluje potenci.

Je také kamenem závazků. Granát nošený na těle pomůže najít životní lásku.

Měsíční kámen

Balancuje, uklidňuje, otevírá nás naší přijímající, pasivní stránce. Stabilizuje emoce a pomáhá napojit se na nevědomí. Pomáhá při řešení partnerských problémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Luna radíLuna radí

V pondělí za podmanivé Luny ve Štíru sami rozhodujete, jakou její náladu budete vnímat. Při pozitivním vyladění přitáhnete vrcholnou intuici, pochopení a něžnou vnímavost. V opačném případě očekávejte agresivitu, žárlivost

Hloh obecnýHloh obecný

Mezi další milované keře či stromy patří hloh.Hloh obecný (Crataegus laevigata, angl. Hawthorn) najdeme také pod lidovými názvy hložek, pluháč, bohyně nebo loch. K využití máme květy, listy, plody a