Magické minerály pro lásku a vášeň

Valentýn, svátek všech zamilovaných, je sice už za námi, ale čas na milostnou magii rozhodně nekončí. Včera jsme se podívali, jak v magické kuchyni přivolat či posílit lásku a vášeň, a další várka milostných kouzel nás čeká ještě v zítřejších magických tipech.

V dnešním seriálu o minerálech si můžeme krátce shrnout ty magické kameny, které jsou pro přičarování lásky přímo stvořené.

Chybí vám v našem seznamu některý? Dejte nám vědět v komentářích, které minerály jsou pro vás těmi nejúčinnějšími v oblasti lásky a intimity.

Růženín

První volba pro všechny, kdo chtějí do svého života přinést láskyplnou energii. Růženín je minerál spojený s bezpodmínečnou láskou. Nejen že otevírá naše srdce, ale učí nás také sebelásce. A ta je pro zdravé vztahy podstatná, protože když nedokážeme mít rádi sami sebe, jak můžeme milovat někoho jiného?

Zelený avanturín

Spojuje nás se schopností milovat, harmonizuje, léčí srdce a pomáhá mu přijmout lásku. Tradičně je to kámen prosperity a štěstí v lásce.

Malachit

Jeho zelená barva ho spojuje s čakrou srdce. Malachit nám pomáhá cítit se sebejistě a stabilně, díky čemuž se nebojíme otevřít lásce či novému vztahu.

Malachit v nás rovněž probouzí lásku ke všemu živému, a také sounáležitost s přírodou.

Karneol

Podporuje vztahy a zdravý intimní život. Podporuje kreativitu – a to i milostnou a erotickou. Vitalizuje a dobíjí nás energií. Zároveň učí empatii a soucitu s okolím.

Hodí se také na podporu plodnosti.

Křišťál

Univerzální minerál, který pomáhá navýšit milující energii. Hodí se zejména jako doplněk dalších minerálů, s nimiž budete v magii lásky pracovat. Zvyšuje všechny energie a umocňuje je.

Harmonizuje vztahy, ať už partnerské či rodinné.

Rodonit

Vyrovnává emoce a podněcuje sounáležitost s ostatními. Umí hojit a léčit citová zranění a pomáhá nám odpouštět staré křivdy. Je kamenem odpuštění, sebelásky a soucitu. Umí nás také uzemnit a pomáhá nám řešit konflikty.

Rodochrozit

Podporuje kreativitu a empatii. Otevírá nás nekonečné, obětavé lásce. Podporuje jak sebelásku, tak lásku k druhým. Je to něžný minerál, který nám pomáhá napojit se na potřeby ostatních a zvyšuje tak naši empatii.

Rodochrozit má jemnější energii než rodonit, který je zemitější a více spojený s vášní.

Lapis lazuli

Otevřená a respektující komunikace je jednou ze základních podmínek spokojeného vztahu, a tak mezi minerály vhodnými pro milostnou magii najdeme i lapis lazuli, kámen spojený s centrem řeči a komunikací.

Lapis lazuli harmonizuje mezilidské vztahy a posiluje a soucit s ostatními. Učí nás naslouchat a vnímat to, co nám druzí sdělují.

Rubín

Zvyšuje sebevědomí a sebejistotu. Jeho tmavě růžová až červená barva ho spojuje s oblastí sexuality a kreativity. Jeho dynamická, avšak láskyplná energie pomáhá vybudovat pozitivní vztah k životu.

Vzbuzuje hlubokou a vášnivou lásku k sobě i ke všemu živému.

Růžový turmalín (rubelit)

Přitahuje lásku a hojnost, pomáhá zahojit staré rány. Uklidňuje, posiluje soucit i vnímavost k lásce. Je spojená s jemnou, nesobeckou a obětavou mateřskou láskou, nebo s láskou pečující a dávající. Pomáhá nám otevřít se kompromisům, zvyšuje naši toleranci.

Smaragd

Je kamenem úspěšné lásky. Posiluje lásku, soucit i věrnost. Používá se také, pokud chceme nastolit domácí štěstí a harmonii.

Granát

Energetizuje a revitalizuje. Zažehává v nás sexuální jiskru a dodává nám chuť a vášeň potřebnou v intimním životě. Stimuluje potenci.

Je také kamenem závazků. Granát nošený na těle pomůže najít životní lásku.

Měsíční kámen

Balancuje, uklidňuje, otevírá nás naší přijímající, pasivní stránce. Stabilizuje emoce a pomáhá napojit se na nevědomí. Pomáhá při řešení partnerských problémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

BRUTNÁK LÉKAŘSKÝBRUTNÁK LÉKAŘSKÝ

Brutnák je v lidovém léčitelství často nazýván hvězdnicí. Jako rostlina je brutnák poměrně dobře rozeznatelná. Má šťavnaté ochlupené stonky, ochlupené listy a jasné modré květy hvězdicovitého tvaru. Včely brutnák milují.

Luna radíLuna radí

V pondělí v 1:29 Měsíc vstupuje do Vodnáře. Rebelantský měsíc ve Vodnáři i ve školním roce překypuje energií. Proto pro sebe i pro děti připravte nějaký zajímavý program a dobře

Svátky v březnuSvátky v březnu

Průběh roku je pro každou čarodějku velmi důležitý, protože v něm probíhá samostatný koloběh života a umírání, ve kterém se tvář velké bohyně projevuje obzvlášť zřetelně. Je velmi důležité, aby