MAGICKÉ TIPY: Kouzla lásky

V tomto týdnu nabitém láskou jsme se už podívali na to, jak vnést do života lásku a vášeň skrze chutě lahodných pokrmů z vaší kuchyně nebo díky síle a vlivu mocných minerálů.

Dnes si představíme několik jednoduchých tradičních kouzel, která vám pomůžou najít to, po čem vaše srdce touží.

A jaká jsou vaše oblíbená kouzla lásky? Podělte se v komentářích.

Afroditin olej

Přidejte několik kapek esenciálních olejů z růže a myrhy do základu z mandlového oleje. Použijte výsledný olej do kouzel, případně k masáži.

Tento olej lze využít i na pomazání svící a zvýšit tak dosah svíčkové milostné magie.

Panenka – srdce zasažené láskou

Vyrobte panenku z měkkého a poddajného materiálu jako je vosk nebo modelína. Personalizujte ji. Pokud máte k dispozici tělesné tekutiny, vlasy či odstřižky nehtů svého milovaného/ milované, zapracujte je do panenky. Pokud ne, ozdobte panenku dle libosti tak, aby vám připomínala objekt vaší lásky.

Vyryjte na panenku jméno vaší vyvolené/ vyvoleného, případně obyčejným špendlíkem připíchněte k panence jmenovku.

Vezměte ozdobný špendlík nebo připínáček a propíchněte panence srdce. To vám pomůže, aby se srdce vašeho miláčka otevřelo a naplnilo láskou k vám.

Spojení srdcí

Na podobném principu funguje i následující kouzlo, zde ale nebudete vyrábět celou panenku, ale z vosku vytvarujete dvě červená srdce.

Do jednoho vyryjete své jméno, do druhého jméno vaší lásky.

Spojte srdce dohromady třemi špendlíky a (umístěné třeba v sáčku) je noste na úrovni svého srdce.

Vypěstujte si lásku

Můžete vyzkoušet hned několik variant tohoto kouzla.

Na pecku avokáda vyryjte jméno vaší lásky, pecku zasaďte do hlíny a pravidelně ji zalévejte.

Nebo můžete vyrýt zeminu ze stopy, kterou v půdě zanechala vaše milovaná osoba. Vezměte hlínu, pokud je třeba, smíchejte ji se substrátem, nasypte do květináče a do něj zasaďte semínka měsíčku.
Pomocí tohoto kouzla můžete k sobě danou osobu i připoutat. Pak najdete jeho/její stopu a vedle ní do země uděláte stopu vlastní. Pokud je stopa vašeho objektu pravá noha, uděláte svou stopu levou nohou (a naopak). Vyryjte zeminu z obou stop a dále je postup stejný jako u předchozího kouzla.

Pudr lásky

Pro ty, kteří jsou nezadaní a přáli by si najít lásku, tu máme jednoduché kouzlo, které údajně garantuje úžasné výsledky.

Vyrobte pudr pomletím a smícháním následujících ingrediencí:

 • Orlářka drahocenná (jiné názvy: rajské dřevo, oud, jinko, agarwood)
 • Kafr
 • Mastix
 • Myrha
 • Kořen kosatce
 • Pačuli
 • Santalové dřevo
 • Vetiverie (Vousatka draslavá)
 • Nasypte pudr do flanelového sáčku. Noste ho mezi prsy po sedm po sobě jdoucích dní a mějte ho pod polštářem po sedm následujících nocí. To by samo o sobě mělo stačit.
 • Pokud se přesto výsledek nedostaví, zapalujte každé ráno špetku pudru nad žhavým uhlíkem nebo ve vykuřovací pícce. Postup opět opakujte po sedm dní za sebou.
 • Očarovaná bota
 • Abyste ze vztahu založeného na postelových radovánkách udělali „něco víc“, máme tu další tradiční kouzlo.
 • Zatímco on spí, vezměte boty svého milovaného a vložte do nich své boty. Do jeho pravé boty vložte svou pravou botu, do levé botu levou. Všechny čtyři boty k sobě svažte provázkem či klidně páskem, důležité je, aby přes noc držely pěkně u sebe. Nechte je takto do rána.
 • Nakrmte ho láskou
 • Vezměte oloupaný plátek jablka a nějakou dobu jej noste v podpaždí. Nakrmte jím svého milého.
  Pokud se vám toto kouzlo z hygienických důvodů nepozdává, můžete použít jeho italskou variantu, kdy je třeba po 48 hodin nosit v podpaždí muškátový oříšek. Ten pak namelete a přidáte svému vyvolenému do vína nebo jím ochutíte lahodnou italskou krmi.
  Kouzlo svůdnosti
  Chcete ve vašem vztahu podnítit vášeň nebo toužíte prožít jiskrné zážitky erotického druhu? Pak dejte vařit vodu, ideálně nabitou na měsíčním světle. Zalijte s ní směs ze skořice, hřebíčku, kardamomu a semínek koriandru.
  Sceďte a nechte vychladnout na příjemnou teplotu. Namáčejte do vidy bílé plátýnko a omývejte si sní tělo. Soustřeďte se na oblast krku a stehen.
  Neutírejte se, ale oschněte na vzduchu. Nechte sílu bylin vyzařovat vaši touhu.
  Po této koupeli byste údajně měli být neodolatelní pro každého, po kom toužíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související