Magické tipy: Bylinkové kozlo lásky na Beltaine

Toto milostné kouzlo je velmi jednoduché a nevyžaduje nic jiného než malý kousek růžové látky, kousek červeného nebo fialového provázku nebo stuhy a malou hrst obyčejných bylin, které pravděpodobně najdete ve své skříni, na zahradě nebo v sousedství. Bylinky, stejně jako vše živé, jsou naplněny svými vlastními energetickými vibracemi a vlastnostmi, které lze aktivovat a nasměrovat do magické síly.
Toto kouzlo zahrnuje několik bylin, které jsou obzvláště účinné při přitahování lásky a romantiky, a také bylinu, která pomáhá urychlit kouzlo.

Budete potřebovat trochu rozmarýnu (pro lásku a magickou sílu), trochu bazalky
(pro lásku), několik okvětních lístků růže (pro lásku a romantiku) a snítku máty (pro rychlost).
Čerstvé bylinky jsou silnější, ale v nouzi postačí i sušené.
Nastříhejte růžovou látku do kruhu o průměru asi pět centimetrů. Na látku položte bylinky jednu po druhé, myslete na vlastnosti každé bylinky a přivolávejte při tom stejný druh energie. Když například přidáváte okvětní lístky růží, myslete na lásku a
růži a promítněte emoce těchto energií do byliny.

Jakmile jsou všechny byliny na látce, smíchejte je dohromady konečky prstů. Okraje látky stáhněte do svazku a pomocí provázku nebo stuhy zavažte horní část, aby vznikl jakýsi sáček.

Noste jej u sebe, abyste přilákali novou lásku. Příležitosti by se měly začít projevovat během několika dní. Toto kouzlo působí rychle, ale nemá dlouhého trvání. Po několika týdnech svazek rozvažte a odhoďte byliny do větru a pošlete s ním romantická přání pro všechny osamělé duše na světě, které ještě nenašly někoho, koho by mohly milovat.

Toto a mnoho dalších kouzel jsme vám posílali v úvodním e-mailu našeho kurzu Čarodějné jaro.
V následujících osmi týdnech, počínaje prvním májem, se postupně seznámíme s bylinami daného období, podíváme se na svátky a významné dny v kalendáři, zanoříme se do mystického světa run a jejich napojení na cykly přírody. Vyrobíme si společně přírodní oltář a vydáme se do lesů a na louky.
Děkujeme všem, kteří se připojili a sdílí s námi svou cestu v uzavřené skupině.

Registrovat se můžete až do nedělní půlnoci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

VojtěškaVojtěška

MAGICKÉ BYLINY: VOJTĚŠKA (Medicago sativa, angl. Alfalfa) Vojtěška je běžně rostoucí luštěnina, kterou většina z nás zná jako královnu všech pícnin. Primárně je považována za krmivo pro hospodářská zvířata. Tato