Rady mladšímu já – Čarodějná kavárna, díl 3.

Vítejte v čarodějné kavárně Estärä, kde ve svém kouzelném kotlíku vaříme s příchutí magie. Jmenuji se Gaurí a dnes jsme se zamysleli nad tím, jak by naše magická praxe mohla vypadat, kdybychom před dvaceti lety věděli to, co víme dnes.

Baví vás náš podcast?

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a nezmeškejte tak jediný díl z naší Čarodějné kavárny.

Obsah dílu

Vítejte na stránkách našeho magického podcastu, kde se s vámi, drahými posluchači, dělím o své postřehy a zkušenosti z cesty čarodějnictví. Jmenuji se Gaurí a společně s mými milovanými spolubojovnicemi, Adélou a Katkou, jsme se rozhodly podělit o cenné rady, které bychom si samy v minulosti rády vyslechly na začátku naší magické praxe.

Zpětně na svou cestu koukám s laskavostí a humor, vzpomínám na všechny okamžiky nejistoty, zvědavosti a touhy poznat více. V dnešním dílu podcastu, který považuji za jeden z nejcennějších, jsme se vydaly na dobrodružství časem, aby jsme navštívily svá mladší já a poskytly jim to, co jsme tehdy tak zoufale potřebovaly – vedení, porozumění a radu.

Diskutujeme o důležitosti vyhýbání se chybám, které nás mohly stát nejen čas, ale i duchovní energii. Nabízíme perspektivy na to, jak začít s praxí čarodějnictví, které knihy si vybrat (a proč dávat přednost anglickým zdrojům před českými), jak důležité je neukrývat svou praxi a být hrdý na svou cestu. Mluvíme také o významu uzemnění, pravidelnosti v praxi a nebojácném čtení v angličtině.

Jedním z klíčových bodů, na které se soustředíme, je význam rutiny a pravidelné praxe, stejně jako nutnost přijímat pomoc a sdílet zkušenosti s ostatními. Zdůrazňujeme, že i přes pokušení udělat všechno najednou, je klíčové soustředit se na postupný rozvoj a pochopení základů, předtím než se pustíme do složitějších praktik. A možná nejdůležitější radou, kterou bychom chtěly svým mladším já předat, je: „Neboj se žádat o pomoc a sdílej své zkušenosti s komunitou. Společně jsme silnější.“

Připojte se k nám na této cestě poznání a sdílení, abyste objevili, jak může magická praxe obohatit váš život, stejně jako obohatila náš.

Další díly

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Karta BláznaKarta Blázna

Blázen je kartou nových začátků, příležitostí a potenciálu. Číslem, které náleží k této kartě, je nula. Blázen tedy může stát na začátku Velké Arkány, ale i na jejím konci. Nebo,